Placená televize zpřístupnila O2 TV Fotbal na dva týdny zdarma bez nutnosti registrace

Operátor placené televize O2 TV se rozhodl na 14 dní zpřístupnit svůj vlajkový fotbalový kanál O2 TV Fotbal všem divákům na internetu bez nutnosti registrace. Nejvyšší fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA tak bude dostupná zdarma po omezenou dobu.

Interiér přenosového vozu O2, foto: O2 Czech Republic

Interiér přenosového vozu O2, foto: O2 Czech Republic

O2 TV reaguje na ohlas fanoušků, chce přilákat nové diváky

Kanál O2 TV Fotbal bude na webu www.o2tv.cz dostupný zdarma až do 6. srpna. V rámci této promo akce tak diváci mohou jednoduše sledovat většinu přímých přenosů z 2. a 3. kola FORTUNA:LIGY.

Po úvodních přenosech z první fotbalové ligy jsme zaznamenali obrovský ohlas a zájem fanoušků. Především oceňovali, že jsme poprvé v historii nabídli všechna utkání, velmi pozitivní odezvu máme i na statistický systém TRACAB. Touto akcí chceme dát možnost všem, aby viděli, jak připravujeme studia, kdo zápasy komentuje, jak vypadá zcela nová televizní grafika a co vlastně multidimenze je,“ řekl Marek Kindernay, výkonný ředitel stanice O2 TV Sport.

Nová smlouva na vysílací práva zajišťuje placené televizi přístup ke všem zápasům FORTUNA:LIGY minimálně až do roku 2022. Minimálně jeden zápas z každého kola odvysílá i program ČT sport. Ten ale nevlastní právo prvního výběru a bude tedy přinášet pouze méně atraktivní duely.

Volné vysílání potrvá do 6. srpna

Stanice O2 TV Sport a O2 TV Fotbal nabízí exkluzivně tři nejlepší utkání z každého kola v nejvyšší produkční kvalitě. U těchto duelů nechybí plné výhody multidimenze včetně zápasových studií či statistického systému TRACAB. Další čtyři střetnutí běží v tzv. streamingové kvalitě. Tato utkání jsou v HD rozlišení, ale jsou přenášená menším počtem kamer.

Nejbližší 2. a 3. kolo FORTUNA:LIGY nepřináší vyložený šlágr. Diváci však uvidí atraktivní souboje Jablonec – Sparta (29.7. od 18:00), Plzeň – Liberec (30.7. od 18:00), Olomouc – Plzeň (4.8. od 19:00) nebo derby Dukla – Bohemians (6.8. od 18:00). Ke shlédnutí zdarma budou i další zápasy obou kol nejvyšší soutěže.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .