Partička napodobí Comeback. Neodvysílané díly se objeví na obrazovce v listopadu

Improvizační show Partička na Primě nekončí. Televize Prima v listopadu nabídne divákům nové části, které se doposud neobjevily ve vysílání. Tvůrčí tým se mezitím přesunul na televizi Barrandov, kde vystupuje jako La Parta.

particka-noperex

Sama Prima přitom koncem loňského roku potvrdila, že má ještě osm neodvysílaných dílů v zásobě, což je polovina celé řady. Tehdy o tom psal web Digizone.cz. Prima původně plánovala nasadit tyto nové díly na jaře, nakonec je nechala ležet „v šuplíku“ až do podzimu. Impulzem k opětovnému nasazení nových dílů mohla být i dohoda tvůrčího týmu Partičky s televizí Barrandov na novém formátu La Parta.

Prima se nakonec s novými díly neunáhlila a rozhodla se je zařadit až za necelé tři týdny. Letošní premiéra na Primě tedy proběhne v neděli 1. Listopadu a nové díly by se měly ve vysílání objevovat každou neděli večer.

Partičku na Primě tedy potkal podobný osud, jaký měl kdysi populární sitcom Comeback na Nově. I v jeho případě Nova původně rozhodla o ukončení výroby, přičemž v zásobě měla ještě čtyři neodvysílané díly. Ty nakonec uvedla jako minisérii spojenou s reprízami starších dílů. Z popularity Comebacku ostatně těží dodnes, když pravidelně zařazuje opakování jednotlivých epizod.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .