Nový název, původní protagonisté. Partička se stěhuje na TV Barrandov

Tvůrci improvizační show Partička si svoji show přesouvají na TV Barrandov. Pořad se zde poprvé objeví v pondělí 12. října pod názvem La Parta. Prima v lednu oznámila, že s novými díly nepočítá.

particka-651

Improvizační show může Barrandovu přitáhnout mladé diváky

V nové „Partičce“ by se měli objevit všichni známí protagonisté předešlých řad improvizační show. „Gagy, které Vás rozesmějí, scénky, které Vás dostanou na kolena, písničky, jaké jste ještě neslyšeli. Legendární čtveřice Michal Suchánek, Richard Genzer, Ondřej Sokol a Igor Chmela se vrací na televizní obrazovky,“ uvádí televize Barrandov ve svých programových plánech.

Je to už podruhé, co se tato show na českém trhu stěhuje, byť první „stěhování“ nebylo viditelné. Improvizační show měla původně vysílat Nova, stejně tak jako ji vysílá její sesterská televize Markíza. Situace se změnila poté, co Nova zrušila talkshow dvojice Richard Genzer – Michal Suchánek. Oba protagonisté se následně rozhodli přehít právě na Primu a jejich hlavním formátem měla být právě Partička.

Prima v lednu pozastavila výrobu Partičky, nakonec ji neobnovila

Tento pořad přitom na Primě dosahoval v nočním čase poměrně slušná čísla. Pravidelně jej sledovalo zhruba čtvrtmilionu diváků. Po zastavení výroby pořadu posílili tvůrci výjezdová představení. Prima pochopitelně nevylučovala, že se Partička do vysílání časem vrátí. Pro tvůrčí tým bylo ale očividně jednodušší domluvit se na přesunu pořadu do televize Barrandov.

particka-noperex

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .