Ordinace v růžové zahradě srazila Svatby v Benátkách pod půl milionu

První díl seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 v nové sezoně sledovalo téměř 1,5 milionu diváků, zatímco seriál televize Prima Svatby v Benátkách si naladila pouze třetina diváků z tohoto počtu. Souboj obou titulů ale může být zajímavý.

ordinace-osazenstvo-675

Ordinace nezaváhala, vzájemný souboj slibuje napětí

Na sledovanost vybraných pořadů upozornil server Mediaguru.cz, který bezplatně přináší pravidelné přehledy. První pokus televize Prima konkurovat svým novým dílem přímo zavedenému a dlouhodobě nejúspěšnějšímu titulu z Novy se podle očekávání nezdařil.

Napětí ale slibuje podíl na publiku, který se u Svateb v Benátkách drží na dvouciferné hodnotě. Výsledek naznačuje, že seriál má i v konkurenci zavedeného titulu šanci na úspěch. Klíčový je však právě konkrétní zásah a na tom bude muset Prima ještě zapracovat.

Prima může získat publikum i díky novým příběhum

Důležité bude i to, jak diváci Primy ocení další dva seriálové tituly komerční dvojky. Nova má proti Primě výhodu zavedených a dlouhodobě silných seriálových značek, zatímco silnou stránkou Primy může být servírování nových příběhu a tím i získání nového publika z řad těch, kdo hledají novou a neotřelou alternativu vůči nováckým seriálům.

Autor článku:

Komentáře (2)

  1. plotinos

    Tedy při vší úctě … slyšel jsem, že na Nově propukla panika, protože kdysi nedotknutelná Ordinace zahrála share OVRZ 38%, tj. pod 40% – a Prima sebrala Nově minimálně 200 tis diváků… tak nevím, jestli to opravdu vítězství Novy.

  2. Adam Wolf

    A má to význam??? jeden seriál blbější než druhý… ale co…. dokud bude dostatek oveček dychtících po „sterilních“ a „umělých“ emočních seriálech, kde „herci“ prakticky neumějí hrát a jejich výkony jsou hodny prvního stupně FAMU, tak takový boje zde budou stále….

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .