Operátor freeSAT nabízí program Viasat Explore na měsíc zdarma

Satelitní operátor freeSAT svým zákazníkům přináší stanici Viasat Explore, kterou budou moci všichni zákazníci operátora freeSAT sledovat zdarma po celý únor. Přinášíme programové tipy, které doporučuje mediální zastoupení operátora.

Ilustrační foto Shutterstock.com

Ilustrační foto Shutterstock.com

Pro ty, kteří někdy snili o tom, jaké to je být zlatokopem, je určený pořad Australští zlatokopové. Desetidílná série odstartovala 1. února.

Milovníci architektury mohou sledovat Výstavbu obrů, která představuje ty největší architektonické poklady od rekordních staveb a nejrušnějších stanic metra, až po ty největší lodě, a poodhalí divákům tajemství jejich fungování. Pořad mohou zákazníci naladit od pátku 2. února.

Dobrodružství Nigela a Toma, kteří putují po západní Austrálii, též známé jako „australský divoký západ“, a hledají v této oblasti plné zlata a niklu jedinečné historické podklady. Pořad Sběratelé v poušti se začne vysílat 4. února.

Pro ty, kteří hledají adrenalin a vášeň pro rychlá auta, je tu GRIP – překonání rychlosti. GRIP divákům představuje ty nejnovější automobilové trendy, zajímavá testování a ty nejbizarnější a nejzábavnější historky spjaté s těmito čtyřkolými mašinkami. Premiéra rovněž v neděli 4. února.

Ve druhé polovině měsíce, od 19. února se pak začíná vysílat zábavná show pro celou rodinu s názvem Velká rybářská soutěž. V tomto seriálu o sportovním rybaření se dva zkušení kapitáni týmů snaží provádět dvě celebrity třemi rybářskými sportovními disciplínami.

Fanoušci dobrodružství a technologií se mohou těšit na seriál s názvem Únik, ve kterém se skupina zkušených inženýrů ocitá mimo civilizaci a snaží se nalézt způsob, jak odtud uniknout. Skupina je obklopená pouze troskami z havárie a jedinou možností úniku je postavení nového vozidla. Od 21. února přináší Viasat Explore první řadu tohoto šestidílného seriálu.

Viasat Explore bude během února pro všechny zákazníky operátora freeSAT zcela zdarma, a to i pro ty, kteří nejsou předplatiteli balíčků, které tuto stanici obsahují. Viasat Explore bude dostupný na dotovaných přijímačích na pozici 51. Klienti s vlastním přijímačem musí program naladit ručně.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .