O2 TV zařadila filmový kanál JOJ Cinema

Společnost O2 zařadila do nabídky své kabelové televize nový český filmový kanál JOJ Cinema z portfolia slovenské televizní skupiny Joj. V nejbližších týdnech až měsících přibude do portfolia dalších operátorů.

tv-joj-studio-651

O2 posiluje sportovní a filmový obsah

O2 TV je televizí pro celou rodinu, ve které diváci najdou ten nejlepší obsah. A to nejen sportovní, na který se v poslední době hodně zaměřujeme, ale samozřejmě také filmový. V posledních měsících jsme přidali řadu atraktivních filmových kanálů a JOJ Cinema je jedním z nich. Věřím, že když není čas jít do kina, je O2 TV se svoji filmovou nabídkou ta nejlepší alternativa. Filmy lze navíc sledovat jak doma v pohodlí obýváku, tak kdekoli jinde na počítači, mobilu nebo tabletu,“ popisuje David Duroň, marketingový ředitel pro segment domácností v O2 Czech Republic.

Akvizice všech žánrů – akční, komediální, krimi, dramatické, hororové, muzikálové či životopisné – vysílá JOJ Cinema 24 hodin denně, v nativním HD nebo SD rozlišení, s dabingem, ale i ve zvukovém režimu DUO. Jde o placenou stanici, jejíž největším benefitem pro diváky je, že filmy nejsou přerušované reklamou.

Dnešním dnem je dostupná v nabídce operátorů O2 Czech Republic, Skylink, Towercom, Slovanet, ANTIK Telecom, CentroNet a KTR.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: ,