O2 TV láká diváky na exkluzivní přenos fotbalového zápasu Sparty s Plzní

V neděli večer se na pražské Letné odehraje dlouho očekávaný souboj mezi Spartou a Plzní. Favoritem utkání je suverénní Plzeň, která v dosavadním průběhu HET ligy neztratila ani bod. První bodovou ztrátu jí může připravit právě Sparta.

Ilustrační foto k zápasu Sparta - Plzeň poskytla společnost O2 Czech Republic

Ilustrační foto k zápasu Sparta – Plzeň poskytla společnost O2 Czech Republic

Přímý přenos v placené televizi, v barech ale i na webu

Tradičně exkluzivní přenos odvysílá placená platforma O2TV na svých programech O2 TV Sport, O2 TV Fotbal a rovněž v rámci hybridní aplikace kanálu O2 TV Free. Bezplatný stream ze zápasu by měl být dostupný i pro aktivní klienty vybraných sázkových kanceláří.

„Podobně jako při derby nabídneme na O2 TV Fotbal i pozápasovou tiskovou konferenci, takže fanoušci nepřijdou ani o bezprostřední reakce trenérů. Při vysílání také využijeme virtuální grafiku, kde například základní sestavy uvidí divák ve speciálním 3D režimu,“ vysvětluje Marek Kindernay, výkonný ředitel stanice O2 TV Sport.

3D grafiku využila O2 TV i v zápase Sparty se Slavii. Režim zobrazování sestav má ještě své mouchy a nepůsobí moc prakticky. Jde tedy spíš o technickou lahůdku, díky které se tyto přenosy snaží přiblížit nejmodernějším technologiím využívaným v přenosech zámořských sportů.

Na nedělní šlágr se také připravuje studio moderátora Petra Svěceného, kam přijal pozvání Jan Rezek, který ve Viktorii Plzeň strávil značnou část své kariéry, a rovněž zkušený trenér Zdeněk Ščasný, jenž v minulosti několikrát letenský klub trénoval. Samotné utkání pak bude komentovat duo Václav Pilný a Jan Homolka.

Z pohledu Sparty jde o klíčový zápas v boji o evropské poháry

Pro Spartu bude nedělní duel extrémně důležitý. Již nyní ztrácí na Plzeň dvanáct bodů a další zaváhání by pro výběr italského kouče Andrey Stramaccioniho bylo velkou komplikací v boji o nejvyšší příčky tabulky. Již nyní je reálně ohrožená účast Sparty nejen v příštím ročníku Ligy mistrů, ale i v Evropské lize. Vítěz probíhající sezony přitom postoupí přímo do základní skupiny Ligy mistrů 2018/2019, což znamená přidanou motivaci jak pro Plzeň, tak i pro Spartu a další týmy.

Plzeňští v případě tříbodového úspěchu mohou navýšit svůj náskok před Spartou až na 15 bodů. V případě remízy si zachovají nynější 12bodový náskok. Pro Spartu je vítězství v tomto zápase přímo nutností pokud chce držet krok v boji o pohárové místenky.

Prímý přenos fotbalového zápasu mezi Spartou a Plzní startuje v neděli v 17.30 na O2 TV, samotný zápas začíná v 18:00.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .