O2 TV Free bude představen ve čtvrtek, zahájí v neděli

Zástupci placené televize O2 TV ve čtvrtek představí program nového informačního a sportovního programu O2 TV Free, jenž má být součástí neplacené nabídky zemského televizního vysílání.

Souboj Viktorie Plzeň a Sparty Praha. Fotografii poskytla společnost O2 Czech Republic

Souboj Viktorie Plzeň a Sparty Praha. Fotografii poskytla společnost O2 Czech Republic

Nový program už testuje v multiplexu 4 společnosti Digital Broadcasting, kde nahradil zvířecí televizi 10. Program O2 TV Free naladíte na běžnou anténu. Podle licence by mělo jít o sportovně-informační program.

Předpokádá se, že nový kanál by měl působit jako promo na placené služby O2 TV, ale i jako určitý poutač na sportovní přenosy prémiových kanálu O2 TV Sport, O2 TV Tenis a O2 TV Fotbal.

Konkrétní programovou strategii představí na čtvrteční tiskové konferenci ředitel platformy O2 TV David Duroň, ředitel kanálu O2 TV Sport Marek Kindernay a produktový manažer O2 TV Branislav Valo.

Zahájení vysílání proběhne v neděli 5. března v 8:00 hodin ráno. Potenciální diváky by mělo nejvíce zajímat, jak program O2 TV Free naloží s atraktivním sportovním obsahem, který přináší platforma na svých placených programech.

Informace z tiskové konference přineseme v zítřejším vydání RadioTV.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .