O víkendu by se měl televizní trh vrátit do normálu

tv-ilustrace-651

TÝDEN V MÉDIÍCH – Už tento víkend, ale i příští týden, přinese zcela standardní souboj tuzemských televizí. Na své původní hodnoty se vrátí úspěšné novácké seriály a konkurence už se nemusí bát nasadit své nejtěžší kalibry.

Předchozích 14 dnů bylo ve znamení očekávání, jakým způsobem zamíchá podíly sportovní kanál ČT sport díky přenosům z Olympiády. Výrazný zájem diváků o hokej dokonce přinutil některé další televize k programové improvizaci, nicméně od příštího týdne by mělo být vše ve starých kolejích.

Jelikož je Olympiáda u konce, v nejbližší době se dočkáme i několika nových programových projektů. Televize Prima společně se slovenskou TV Joj už spustily kampaň k nové řade pěvecké soutěže X-Factor, televize Barrandov zas láká diváky na programové změny, které přijdou od prvního března. Cílem je zisk pěti procent diváků, a pokud se vše povede tak jak má, tak se určitě dočkáme i ukázek koláčů sledovanosti od matadora trhu Vladimíra Železného.

Pokud jste příznivci on-line streamingového undergroundu, určitě vás zaujme zpráva, že Česká pirátská strana znovu spustila web SledujuSeriály.cz a pro příznivce satelitního vysílání a českého fotbalu máme zprávu, že Gambrinus ligu možná od nové sezony najdou tam, kde by to určitě nečekali – tedy na placeném satelitním programu Digi sport.

I takový byl uplynulý týden. Redakce RadioTV.cz vám přeje klidný víkend.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: