Nový kanál Prima KRIMI nabídne známou tvorbu. Ovlivní zaměření Prima love

Televizní skupina Prima spustí začátkem dubna nový program Prima KRIMI. Ten se zaměří na detektivní seriály a odlehčí vysílání programu Prima love. Vysílání odstartuje 2. dubna. Diváci uvidí tvorbu, kterou znají.

Tisková konference k představení nového programu Prima KRIMI. Foto: FTV Prima

Tisková konference k představení nového programu Prima KRIMI. Foto: FTV Prima

Samotná Prima KRIMI avizuje známé seriály jako Julie Lescaut, Vraždy v Midsomeru, Sběratelé kostí, Castle na zabití nebo Odpadlík. Dále bude k vidění Námořní vyšetřovací služba L.A., Policie v akci USA nebo Policie New York. Z nových titulů uvede například American Crime Story: Versace.

Spuštění nového programu umožní skupině Prima větší segmentaci svých kanálů. Díky přesunu detektivních seriálů z Prima love na Prima KRIMI se program „love“ může znovu zaměřit čistě na dámské publikum se vztahovými seriály. Diváci zdě nově uvidí například rumunskou telenovelu Tisíc a jedna noc, na které si kdysi Nova vylámala zuby.

První večer dne 2. dubna 2018 bude patřit exkluzivní televizní premiéře jako to bývá zvykem při startu každé nové stanice skupiny Prima. Tentokrát diváci uvidí premiéru filmu Dívka ve vlaku.

Nový program bude vysílat celoplošně v multiplexu 3 Českých Radiokomunikací, bude tedy dostupný volně na běžnou anténu v DVB-T. Program se zařadí do většiny kabelových sítí i satelitních platfforem.

Od Prima KRIMI si slibujeme větší tematickou rozmanitost našich kanálů a především nárůst podílu divácké sledovanosti skupina Prima, protože cílíme na širokou diváckou skupinu,“ říká Marek Singer, generální ředitel FTV Prima.

Grafiku pro nový kanál vytvářelo audiovizuální studio DEPARTMENT, které stojí za celou grafikou Primy. „Hlavní grafický motiv kanálu Prima KRIMI je oko, které je neustále zvídavé a pátrající,“ říká Michal Pacina, kreativní ředitel FTV Prima a společnosti DEPARTMENT.

Hudbu k novému kanálu složil Jan P. Muchow, držitel čtyř ocenění Český lev za nejlepší filmovou hudbu.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .