Novou tiskovou mluvčí České televize bude Alžbeta Plívová

plivova-167Někdejší mluvčí politické strany TOP 09 Alžbeta Plívová bude nově mluvit za Českou televizi. Vzešla z výběrového řízení, které bylo vyhlášeno v dubnu. Ve funkci nahradí Michaelu Fričovou, která už před časem oznámila, že se hodlá věnovat oblasti charity a podpory neziskového sektoru v rámci ČT.

Z velkého množství kandidátů, kteří se do výběrového řízení přihlásili, splnila vítězka nejlépe jak kvalifikační kritéria vzdělání a odborné praxe, tak přesvědčila ve všech kolech pohovorů. Hledali jsme především zkušeného uchazeče v oblasti komunikace a public relations, který naváže na strategii současného vedení České televize a společně s celým týmem bude naplňovat otevřenou a transparentní komunikaci,“ řekla ředitelka Komunikace a marketingu České televize Daniela Němcová.

Dosavadní tisková mluvčí Michaela Fričová bude pro Českou televizi pracovat i nadále jako manažerka charitativních aktivit České televize. Snahou je posílit význam charity a podpory neziskového sektoru v rámci celkového konání České televize a hledat nové způsoby a možnosti charitativní podpory, které by odpovídaly vizím a poslání televize veřejné služby.

plivova-675

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .