Nové programy ve Skylinku: Jak naladit filmový kanál JOJ Cinema nebo nové HD programy?

Filmový kanál JOJ Cinema zahájí zkušební promo vysílání už v pátek 5. června. Tím dochází ke změnám a obohacení programové nabídky satelitní platformy Skylink. Do vyšších balíčků přibyly kanály E! Entertainment a Nautical HD.

joj-cinema-651

Nový filmový kanál v češtině

Diváci základních programových balíčků Digital a Digital HD si mohou nově naladit několik nových českých televizních stanic z produkce TV Barrandov – Barrandov HD, Kino Barrandov, Kino Barrandov HD, Barrandov Plus, Barrandov Plus HD a slovenský program Doma rovněž v HD verzi.

Mnohem zajímavější zprávou pro diváky je spuštění filmového kanálu JOJ Cinema, který bude vysílat v češtině a na základě české licence. Tento program bude dostupný v placeném balíčku Mini. Balíčky Kombi a vyšší se rozrostly o program E! Entertiment, který přináší zajímavosti ze světa celebrit a taky Nautical HD se zaměřením na lodě a lodní dopravu.

Část programů ve Skylinku změní parametry

Z důvodu efektivnějšího využití dostupné kapacity přejde část programů do úspornějšího standardu MPEG-4. To se týká právě nových kanálů JOJ Cinema, E! Entertaiment nebo Nautical HD, ale i stávajících kanálů CS Mini, CS Film a HOROR FILM a televizí Relax Pohoda a REBEL. Pro příjem těchto programů je potřebný HD satelitní přijímač a to i v případě, že tyto programy vysílají ve standardním rozlišení.

Pro sledování všech výše uvedených programů je potřeba naladit tyto programy na satelitním přijímači. Nové technické parametry pro naladění jsou uvedeny v tabulce níže.

Nové parametry stanic v satelitní službě Skylink

Parametry stanic ve Skylinku, kliknutím zvětšíte

Parametry stanic ve Skylinku, kliknutím zvětšíte

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: ,