Nova zařadí nové díly Dallasu od ledna

dallas-675-1Televize Nova dnes oznámila, že zakoupila vysílací práva na dvě nejnovější série Dallasu, v němž hraje i nedávno zesnulý americký herec Larry Hagman. Na české obrazovky se tak vrací pokračování seriálu, který přinesl popularitu i samotné Nově v polovině devadesátých let.

Nova zatím neupřesnila termín ani vysílací čas seriálu, nicméně lze očekávat, že z něj udělá marketinkový tahák nadcházející zimy. Seriál by se měl začít vysílat v lednu, a představí se v něm některé postavy z původního Dallasu, včetně dvou hlavních – Bobbyho a J.R. Děj seriálu se nicméně soustředí na potomky hlavních postav.

Seriál Dallas produkovala v letech 1978-1991 společnost Lorimar, která stála i za několika úspěšnými sitcomy. Nejnovější díly vysílá americká stanice TNT, která se soustřeďuje na dramatickou tvorbu. První série byla nicméně uvedena od června do srpna 2012 v méně atraktivním letním čase. Druhá série se v USA začne vysílat na konci ledna 2013. Nedávné úmrtí herce Larryho Hagmana, představitele J.R. Ewinga, který zemřel ve věku 81 let, může krátkodobě zvednout zájem o nové díly seriálu. Postava J.R. byla totiž pro Hagmana životní rolí a do natáčení nových dílů se pustil s vervou sobě vlastní, i přes dlouhodobé zdravotní problémy a rakovinu, které v pátek podlehl.

PŘEČTĚTE SI: Jak skončil J.R. Ewing? Americký herec Larry Hagman v pátek zemřel

dallas-novy-675-1

dallas-novy-675-2

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: