Nova: Tradiční české Vánoce s Popelkou, animované speciály a více hudby na MTV

vanoce_na_nove

DOPLNĚNO O SILVESTROVSKÉ SCHÉMA – Vánoce jsou za dveřmi a postupně vám nabídneme vánoční program českých televizích. Začínáme u nejsledovanější české televize, divák TV Nova nebude ochuzen o klasiku Tři oříšky pro Popelku, jíž předchází Pyšná princezna. Po skončení pohádky s Libuškou Šafránkovou čekejte Hudbu složil, slova napsal s Hughem Grantem. Nova Cinema slibuje americký film Vánoční pohlednice, MTV servíruje největší české, slovenské hity za letošní rok a také vánoční muziku.

AKTUALIZACE: SILVESTR NA NOVĚ

Silvestr na Nově bude plný zábavy a překvapení, slibuje komerční televizní lídr. Poslední den roku diváci oslaví s Liborem Boučkem a jeho hosty. Na programu bude také záznam koncertu Michala Davida z pražské Lucerny, kde samozřejmě nebudou chybět hosté, mimo jiné Karel Gott, Helena Vondráčková, Pepa Vojtek nebo Gabriela Gunčíková.

STÁHNĚTE SI: KOMPLETNÍ VÁNOČNÍ A SILVESTROVSKÉ SCHÉMA NOVY GROUP

Nova: Česká klasika i vánoční speciály animáků

V týdnu od 19. prosince si již na Nově dává pauzu Ordinace v růžové zahradě 2, vystřídají ji filmy „A co když je to pravda?“ s Reese Witherspoon a Budiž světlo s Matthew Broderickem, posledním dílem se představí premiéra seriálu Expozitura. Štědrý den předznamená už pátek 23. prosince, na diváky se chystá Mr. Bean s dílem „Veselé Vánoce, pane Beane“, film Santa má bráchu následuje po skončení. Hlavní večerní program obstará pohádka O statečném kováři.

DOPORUČUJEME: Novácký kanál pro muže na spadnutí, lídr trhu navýší cenu reklamy

Štědrý den na televizi Nova zahájí premiéra animovaného filmu Svátky vem kačer (Bah Humduck!: A Looney Tunes Christmas), následuje druhý díl seriálu Princezna ze mlejna II, Chobotnice z II. patra, Třetí princ a dopoledne uvidíme ještě Shrekoledu. Nabídka vánočních programů pokračuje filmem Krakonoš a lyžníci (11:40), speciálem Šťastný a veselý Madagaskar (13:00) a filmem Princ a Večernice. Televizním novinám (16:35) předchází Kdopak to mluví (14:50) a prime-time předznamená Honza málem králem (16:55) a Pyšná princezna (18:30).

radiotv_googleplus_01

Ve 20:00 se televizní obrazovky neobejdou bez pohádky Tři oříšky pro Popelku. Vánoce v létě přichystala TV Nova už letos v létě, loni zhlédlo Popelku hned 2,28 milionu dospělých diváků, v roce 2009 si pohádku vybralo o 200 tisíc méně, jednalo se o nejsledovanější vánoční pořad. Televize Nova s klasikou Princezna se zlatou hvězdou na čele zaujala 1,38 milionu diváků.Ve 21:25 budou diváci moci zhlédnout Hugha Granta a jeho nečekanou nabídku ve filmu Hudbu složil, slova napsal (Music and Lyrics).

PSALI JSME: Server RadioTV je s vámi třináctým rokem, děkujeme za přízeň!

První svátek se na TV Nova uvede animovaným snímkem Tom a Jerry: Film. České pohádky zastupuje Veselé Vánoce přejí chobotnice, Za humny je drak, Z pekla štěstí a Hrátky s čertem. V pravé poledne čeká na diváky premiéra německé pohádky „Jak princezny po nocích tancovaly“, vypráví o zoufalém králi Karlovi, jeho dvanáct dcer totiž před ním ukrývají jedno velké tajemství. Prime-time nabídne Jak se budí princezny, Poslední prázdniny a komedii Blbý a blbější.

vanocniservis_radiotv

Nova Cinema: Americké filmy s vánoční tematikou

První vánoční snímek zhlédneme na Nově Cinema ve středu 21. prosince, jednás e o Vánoce v Cesmínově, Milionové Vánoce budeme moci zažít v pátek. Štědrý den ráno zahájí Komisař Rex (07:10), Láska přichází o Vánocích (08:00), Vánoce bez Santy (10:45). Tichá noc otevírá odplední program. Vánoční pohlednice bude hlavním filmem po 20. hodině, příběh vypráví o vojákovi (hraje John Newton), který se vydává hledat autorku vánoční pohlednice Alici Evans, do níž se zamiloval.

Z ARCHIVU: Jaro 2012 na Nově a Markíze ve znamení The Voice. Co přináší nového?

První svátek vánoční nabídne na Nově Cinema reprízy vybraných filmů, v 19:35 se mohou děti těšit na speciál Kung Fu Panda slaví svátky. O malém prasátku Wilbur vypráví Šarlotina pavučinka, která začíná 25. prosince po 20. hodině.

radiotv_face_n05

MTV: Vánoční hudba i výběr z roku 2011

V prosinci se na MTV mohou diváci těšit na anketu 100 hitů desetiletí, anketa o nejlepší hit uplynulého desetitelí nabídne v každém vydání vždy dvacet písniček, které bodovaly v hitparádách. Vánoční Wishlist nabídne divákům v pátek 23. prosince možnost, nadiktovat si nejlepší vánoční písničky podle jejich přání.

SOUVISEJÍCÍ: Obchodním ředitelem CET 21 jmenován Jan Vlček

MTV na Štědrý den vsází zejména na nejpopulárnější vánoční hity a to hned v několika blocích – MTV vánoční menu (12:05), Vánoční Top 10 (16:00), MTV Vánoční hity (16:40, 19:50). Připraven je též proudu nejlepších českých a slovenských hitů za rok 2011 (14:25, 18:50) pod názvem Home Sweet Home – Top 10. Po půlnoci nebude chybět In Love With MTV, jedná se o 60 minut vánočních romantických hitů. Vánoční menu a hity pokračují rovněž 25. prosince.

Autor článku:

Komentáře (1)

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .