Nova Sport v nabídce O2TV zůstala, obě strany jednají

PR koordinátorka televize Nova Jana Ondrejechová ve čtvrtek informovala o stažení programů Nova sport z nabídky operátora O2TV z důvodu vypršení distribuční smlouvy. Vypnout divákům tyto programy těsně před Wimbledonem si ale žádná ze stran netroufla.

tenis-ilust-651

Hrozící stažení obou programů z nabídky O2 TV jsme v minulém týdnu označili za překvapivé. Čtvrtková tisková zpráva Novy ale vyzněla poměrně jednoznačně a nezdálo se, že by obě strany mohly v tak krátké době najít společnou řeč. Ostatně, pokud by se Nova s O2 domluvila na přechodné smlouvě, nemusela by ve čtvrtek informovat média o stažení Novy sport.

Web Digitální rádio ale v pondělí podvečer přinesl vyjádření O2, která se s Novou dohodla na zachování šíření obou sportovních stanic i po dobu jednání. Diváci O2 TV tak budou mít k dispozici i nabídku přenosů z tenisového Wimbledonu, které Nova sport každoročně promuje a vysílá.

Nova v pondělí dopoledne oznámila rozšíření Novy sport v době Wimbledonu i pro všechny diváky satelitní platformy Skylink. K tenisovým přenosům se tak dostanou i ti, kdo si předplácejí pouze základní balíček bez sportovních kanálů.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .