Nová poradenská stanice Regina TV už testuje vysílání v Praze

lg-smart-tv-615

Nabídku volně šířených stanic v dohledné době rozšíří lifestylová a poradenská televize Regina. Testovací vysílání je už dostupné na satelitu a je k dispozici i pražským divákům na běžnou anténu na kanále 46. Televize Regina v Praze nahradila sportovní stanici Slovak Sport TV, která koncem roku 2013 ukončila terestrické vysílání a nadále bude k dispozici pouze zákazníkům vybraných satelitních a kabelových platforem.

Programová pozice televize Regina se podle serveru Parabola.cz objevila na kapacitě provozovatele satelitní platformy Skylink, na kmitočtu 12,070 GHz. Pro sledování stanice je nutné provést nové vyhledávání se zadáním tohoto kmitočtu.

Pražští diváci mohou testovací vysílání sledovat na běžnou anténu, stačí přeladit svůj set top box. Testovací vysílání je dostupné i bez přeladění na stejné programové pozici, kde dosud vysílala stanice Slovak Sport TV, případně předtím TV Metropol. V rámci testu je zatím zobrazena pouze textová informace o brzkém startu nové televize Regina. Terestrické vysílání v Praze a okolí na 46. kanále poskytuje společnost Prague Digital TV.

Kanál TV Regina má podle licence vysílat poradenství a vzdělávání zajímavou, zábavnou formou. V nabídce by měly být i pořady věnované životnímu stylu a volnočasovým aktivitám, počítá se i se zábavou a studiovými talk shows. Licenci drží společnost Saavedramedia, kterou vlastní podnikatel Jan Saavedra a Ivana Regina Kupcová Sádlová.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: