Nova na podzim avizuje nový kriminální seriál a pokračování Tváře

Televize Nova přinese na podzim několik nových pořadů a zachová prakticky všechny formáty, které uváděla i v předešlých sezónách. Vrátí se show Tvoje tvář má známý hlas, Malé lásky i Mise nový domov. Z dramatické produkce uvede nový kriminální seriál a dva nové magazíny.

Podzimní tisková konference skupiny Nova. Foto: Martin Petera pro RadioTV (foceno mobilním telefonem)

Podzimní tisková konference skupiny Nova. Foto: Martin Petera pro RadioTV (foceno mobilním telefonem)

První magazín má název O 10 let mladší a představí proměnu vybraných dvojic. Druhým je Život ve hvězdách. V přípravě je další série Policie Modrava a pokračování formátů MasterChef nebo Utajený šéf.

Hlavní program TV Nova

Podzim 2018 na obrazovkách skupiny TV Nova nabídne pokračování divácky nejoblíbenějších seriálů lokální produkce Ulice a Ordinace v růžové zahradě 2 nebo seriálu Specialisté. Ulice startuje už v pondělí 20. srpna, Specialisté a Ordinace o týden později.

Tvoje tvář má známý hlas má premiéru v sobotu 1. září, seriál Dáma a král od 2. září. Další pořady původní tvorby uvádíme v tabulce.

Atraktivní podzimní novinkou pro diváky bude nový kriminální seriál s napínavými zločiny, k jejichž vyřešení pomůže kriminální psychologie. Nova k tomuto seriálu prozatím neuvedla žádné bližší informace.

Typová programová struktura TV Nova - podzim 2018

Typová programová struktura TV Nova – podzim 2018

Z publicistických a docu-soap pořadů pokračuje v produkci soutěže Co na to Češi (od 20.8.), Výměna manželek a Malé lásky (od 29.8.) i Mise nový domov (zatím bez konkrétního data). Novinkou je lifestyle pořad Život ve hvězdách.

Jako jedna z nejsilnějších značek na českém televizním trhu je naším cílem přinášet divákům vždy tu nejlepší zábavu, důvěryhodné zpravodajství i nové formáty a online pořady. Nabízíme atraktivní obsah pro celou rodinu. Síla našeho programového schématu spočívá nejenom v zajetých a divácky dlouhodobě oblíbených pořadech, ale také v pokračování úspěšných novějších seriálů a neustálém přinášení novinek. A na podzimní sezónu jich opravdu nebude málo,“ říká Alex Ruzek, ředitelka sekce programu skupiny Nova.

Programová ředitelka skupiny Nova Alex Ruzek představuje programové novinky pro podzimní sezónu 2018. Foto: Martin Petera pro RadioTV (foceno mobilním telefonem)

Programová ředitelka skupiny Nova Alex Ruzek představuje programové novinky pro podzimní sezónu 2018. Foto: Martin Petera pro RadioTV (foceno mobilním telefonem)

Premiéry pořadů vlastní tvorby – podzim 2018

Zdroj: TV Nova

Zdroj: TV Nova

Tematické stanice Novy

Nova Cinema přinese premiéru dobrodružného fantasy filmu Pan. Na diváky čekají filmové trháky jako oscarový Pianista, Schindlerův seznam Stevena Spielberga, Interstellar, Útěk ze Sibiře, Počátek, Dokonalá bouře, Hulk, Apollo 13, výpravná Troja a vůbec poprvé celá animovaná trilogie Toy Story.

Nova 2 konečně přichází s určitou obměnou své rotace sitcomů. V premiéře uvede hned několik nových seriálů – Děda se závazky, Kevin si počká a Americká manželka. Poprvé se na tomto kanálu objeví sitcom Správná dvojka. Pokračují dlouhodobě fungující reprízy seriálů Přátelé, Dva a půl chlapa, Sex ve městě a Ženatý se závazky.

Programová ředitelka skupiny Nova Alex Ruzek na tiskové konferenci k podzimnímu programu 2018. Foto: Martin Petera (foceno mobilním telefonem)

Programová ředitelka skupiny Nova Alex Ruzek na tiskové konferenci k podzimnímu programu 2018. Foto: Martin Petera (foceno mobilním telefonem)

Nova Action odvysílá na podzim nové, premiérové díly Kobry 11, Mistrů zastavárny, seriálu Mrtvý bod nebo detektivního seriálu Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti. Pokračovat budou výborně produkčně zvládnuté seriály CSI – Kriminálka Miami a Kriminálka New York.

Sportovní stanice Nova Sport 1 a Nova Sport 2 přinesou sportovním fanouškům tradiční značky NHL, NBA, MotoGP nebo UEFA Europa League. Nově se na obrazovkách objeví přenosy z nejvyšší francouzské fotbalové soutěže Ligue 1, které budou doplněny i odvysíláním utkání francouzského poháru a druhé ligy Ligue 2. Nova Sport uvede i zápasy německého poháru DFB Pokal. Přenosy z německé Bundesligy však nevlastní, ty zůstávají na Digi sportech.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .