Nová DIGI TV nabízí prémiové balíčky zdarma za každého doporučeného klienta

Satelitní služba Nová DIGI TV nabízí všem svým novým i existujícím abonentům možnost sledovat prémiové balíčky po dva měsíce zdarma, pokud aktivně doporučí nového klienta, který si objedná služby satelitní televize.

Součástí akční nabídky je sleva na instalaci přijímacího zařízení. Ilustrační foto: Shutterstock.com

Ilustrační foto: Shutterstock.com

Akce pro stávající i nové zákazníky

Stávajícím zákazníkům se tato šance nabízí, pokud Novou DIGI TV doporučí novému zájemci a ten si ji u operátora objedná.

V případě, že stávající zákazník využívá programový balíček MAXI, bude jej mít k dispozici na další dva měsíce zdarma. V ostatních případech zákazníci získají doplňkový balíček Nové DIGI TV dle vlastního výběru (SPORT, EXTRA, HBO) také zdarma na dva měsíce. Pro zákazníky, kteří už mají některý z rozšiřujících balíčků, se nabízí možnost získat další balíček zdarma na dva měsíce, a to podle vlastního výběru, nebo využívat po stejnou dobu zdarma stávající doplňkový balíček,“ píše zástupce platformy Andrej Čírtek v tiskové zprávě.

Tato nabídka se týká nejen stávajících, ale i nových klientů. I „doporučený klient“ bude mít po objednání služeb nárok na minimálně dva měsíce placené televize zdarma. Každý nový klient získá i slevu 60 procent na standardní instalaci satelitního systému.

Průzkum ukázal ochotu lidí doporučit službu svým známým

Impuls pro tuto akční nabídku vzešel dle zástupců Nové DIGI z průzkumu mezi potenciálními zákazníky. Novou DIGI TV by dle průzkumu doporučilo dále přes 80 procent stávajících uživatelů.

Chceme, aby naše služby byly pro stávající i nové zákazníky zajímavé a výhodné, proto přicházíme i s nejrůznějšími bonusy a akčními nabídkami. A pokud svou spokojenost s našimi službami zákazníci projeví tak, že je doporučí dalším lidem ze svého okolí, je to pro nás ta nejlepší vizitka,“ řekl Vladimír Rusnák, výkonný ředitel DIGI CZ.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .