DIGI TV loví nové předplatitele všemi způsoby. Zdůrazňuje, že anglickou Premier league neposkytne konkurenci

Zápasy atraktivní fotbalové Premier League naladíte od srpna pouze na satelitní televizi Nová DIGI TV, která vlastní exkluzivní práva na jejich vysílání pro ČR a opakovaně potvrzuje, že je nebude s nikým dalším sdílet.

Zdroj: fotobanka Shutterstock.com

Zdroj: fotobanka Shutterstock.com

DIGI TV nepřímo vyzývá diváky, aby změnili poskytovatele placené televize

Dnešní tiskové prohlášení je součástí strategie DIGI TV získat pro své služby co nejvíce nových abonentů. Výrazně jí k tomu mohou dopomoci nové exkluzivní programové akvizice – zejména zmíněná anglická Premier League nebo španělská La Liga. Pokud mají diváci zájem o tyto fotbalové soutěže, znamená to pro ně nutnost přechodu k tomuto poskytovateli satelitní televize.

DIGI TV v dnešní tiskové zprávě opětovně zdůraznila, že v spolupráci s platformou O2 TV a kanálem O2 Sport nehodlá pokračovat. Na žádné konkurenční televizi český divák zápasy Premier League neuvidí. „U letošní končící sezóny se DIGI TV ještě dělila o vysílací práva na anglickou ligu s jednou konkurenční televizí. Pro následující sezóny jsme si zajistili práva výhradně pro sebe a nepočítáme s tím, že bychom je s kýmkoli dalším sdíleli,“ uvedl šéf platformy DIGI TV v České republice Vladimír Rusnák.

Ilustrační foto Shutterstock.com

V preferencích diváků DIGI TV zvítězila Premier League a La Liga

Zcela klíčovou částí marketingového průzkumu mezi klienty služby Nová DIGI TV je část věnující se zájmu diváků o fotbalové přenosy. Nová DIGI TV v poslední době získala exkluzivní vysílací práva na dvě atraktivní fotbalové soutěže – anglickou Premier League a španělskou La Ligu. Podle očekávání je o tyto prestižní soutěže zájem. Více než 82% respondentů v průzkumu vyjádřilo svou spokojenost s exkluzivní nabídkou těchto přenosů a má v úmyslu je sledovat.

Další informace o průzkumu diváckých preferencí abonentů satelitní služby Nová DIGI TV

O2 zakoupila exkluzivní práva na další vybrané události. Podrobnosti řekne zítra

DIGI TV v posledních sezonách poskytovala své dva programy Digi Sport i konkurenční platformě O2 TV. V posledním roce dokonce poskytla sublicenci pro přenosy Premier league i kanálu O2 Sport. Změna strategie přišla poté, co DIGI TV přeplatila konkurenci v boji o vysílací práva pro následující tři sezony. Následně přikoupila i exkluzivní práva k španělské La Lize. Díky tomu může nabídnout fotbalovým fanouškům v České republice skutečně zajímavý program.

Dnešní prohlášení je patrně reakcí na kroky společnosti O2, která oznámila zakoupení exkluzivních vysílacích práv na vybrané sportovní události. Podrobnosti představí na zítřejší tiskové konferenci.

Autor článku:

Komentáře (3)

  1. barca58

    Jaká konkurence po dvou třech sezonách už jí nebudou chtít protože si na ní nevydělají. Já si radši zaplatím v Polskou TV či Italskou TV . Jednou už jsem měl DIGI a to mě stačilo jak kvalitou tak přístupem zlatý SKYLINK.

    1. Harry

      Polskou TV objednat umim, ale jak to lze v pripade Italie? Kamarad rikal, ze si nedavno koupil jejich kartu, vlozil do sveho prijimace a tim ji znicil. Prisel tim o nekolik tisic Kc. Nechci obhajovat DIGI TV, ale je dobre, ze O2 nema vse.

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .