DIGI TV rozšiřuje služby, k satelitní televizi nabízí internet

Jako doplněk k satelitní televizi připravila společnost DIGI CZ nabídku kabelového internetového připojení. Nová služba je nabízena pod obchodní značkou DIGI Internet. Spojením internetu a satelitní televize Nová DIGI získají klienti určitou slevu.

Ilustrační foto Thinkstockphotos.com

Ilustrační foto Thinkstockphotos.com

Základní tarify za necelých 600 Kč, nejdražší tarif za 700 Kč

Pro zájemce jsou připraveny čtyři tarify rozlišené podle rychlosti připojení. Cena pouze za internetové připojení se závazkem na dva roky je 599 Kč u tří základních tarifů s rychlostí stahování do 8, 16 resp. 20 Mb/s. Nejrychlejší tarif TURBO PLUS (rychlost stahování až 40 Mb/s) vyjde o stokorunu dráž. Jakou službu internetového připojení zákazník zvolí, závisí při stejné ceně u všech tří tarifů pouze na technických podmínkách a dostupnosti internetu s uvedenou rychlostí v místě připojení zákazníka.

V případě, že si klienti internetové připojení objednají zároveň s některým z balíčků Nové DIGI TV – nebo již jsou jejími zákazníky – získají za kombinaci služeb Nové DIGI TV a DIGI Internetu slevu. Ta může být až 200 korun při kombinaci internetu s rozšířenými televizními balíčky HBO, MAXI a připravovaným balíčkem SPORT.

DIGI CZ připravuje vysílání přes internet

Rozhodli jsme se vyjít vstříc našim zákazníkům a kromě kvalitního satelitního vysílání jim nabídnout i internetové připojení. Obojí mohou vyřešit najednou u jediného poskytovatele,“ říká Vladimír Rusnák, výkonný ředitel DIGI CZ.

Společnost DIGI CZ připravuje i další novinky. V brzké době spustí například internetovou televizi. Celá programová nabídka Nové DIGI TV tak bude dostupná i těm zákazníkům, kteří dosud nechtěli, nebo u nich z technických důvodů nebyla možná instalace přijímače satelitního vysílání. Navíc ji bude možné sledovat i na mobilním telefonu, tabletu nebo počítači.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .