Německá televize SKY Sport News HD odvysílala volně další fotbalový přenos

Německá stanice SKY Sport News HD se zaměřuje na sportovní zpravodajství. Po prosincovém přechodu z placeného na volné vysílání začala divákům sporadicky nabízet i plnohodnotné fotbalové přenosy. Další nabídla v průběhu úterního večera.

Screenshot z vysílání SKY Sport News HD

Screenshot z vysílání SKY Sport News HD

Provozovatel německé placené televize Sky Deutschland začátkem prosince 2016 překlopil sportovně-zpravodajský program SKY Sport News z placeného do volného vysílání. Při této příležitosti odvysílal živě jedno atraktivní utkání německé fotbalové Bundesligy mezi 1. FSV Mainz (Mohuč) 05 a FC Bayern Mnichov zcela zdarma. Tehdy mělo jít o jednu z mála příležitostí, kdy může divák vidět některý ze zápasů německé první nebo druhé Bundesligy zdarma přes satelit, navíc v HD.

Nyní před koncem zimní přestávky ale SKY Sport News HD navazuje dalším přenosem. V tomto případě se však jedná pouze o přípravný zápas, v němž se utkají SC Paderborn a Borussia Dortmund. V minulosti podobná přípravná utkání přenášel kanál Sport1 DE, který je jedním ze dvou dlouhodobě volně vysílajících sportovních programů na německém trhu. Tím druhým je Eurosport 1, jenž by měl ve volném režimu pokračovat i v dalších letech.

Dobrou zprávou pro české diváky je, že všechny zmíněné sportovní programy lze legálně přijímat i na území ČR. Vysílají volně přes satelit na pozici 19,2 st. východně. SKY Sport News dokonce vysílá volně i v HD rozlišení.

Screenshot z vysílání SKY Sport News HD včetně poutače na večerní fotbalový přenos

Screenshot z vysílání SKY Sport News HD včetně poutače na večerní fotbalový přenos

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .