Nalaďte si dětský a kulturní kanál České televize, vysílá ukázky

ceska-televize-vizualizace-167Dva programy České televize v jednom spustily zkušební vysílání. Dětská televize ČT :D a kulturní ČT art už jsou dostupné v Regionální síti 7 a na satelitní pozici 23,5 st. východně v rámci platformy Skylink. Plnohodnotné vysílání startuje na konci školních prázdnin, 31. srpna.

V prvních letech budou oba programy vysílat na společné pozici, dětský kanál bude mít prostor denně od 6:00 do 20:00, kulturní ČT art bude vysílat ve večerních a nočních hodinách. V dalších letech se počítá s postupným oddělením vysílání a vytvořením dvou zcela samostatných programů.

Od soboty 31. srpna začnou na tomto okruhu vysílat dva nové kanály České televize. ČT :D – první televize pro děti každý den od 6:00, ČT art – první televize zaměřená na kulturu a umění každý den od 20:00. Nalaďte si ČT :D a ČT art už v sobotu 31. srpna a zažijte Supervíkend s Českou televizí. Více informací o naladění najdete na webu nebo na naší lince 261 136 113,“ informuje Česká televize v promo smyčce, kterou vysílá na nové programové pozici.

ct-d-decko-675-barva

ct-art-ilust-675

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .