Na vlastní oči se nevysílají, Nova přichází s magazínem Na vlastní Soči

Reportážní magazín Na vlastní Soči spustí televize Nova v období zimní Olympiády. Nebude mít pevný vysílací čas, no měl by nabídnout to nejdůležitější ze sportovního dění daného dne. Bude se vysílat pozdě večer.

soci-2014-651
Nova pojmenovala svůj desetiminutový magazín podle nedávno zrušeného publicistického pořadu Na vlastní oči. Není to poprvé, co přistoupila k využití populárního názvu pro svůj sportovní pořad. V dobách, kdy vysílala MS v hokeji, přinášela i noční zpravodajský pořad Právě hokej, který vycházel z nočního pořadu Právě dnes.

Magazín Na vlastní Soči se bude poprvé vysílat v pátek 7. února, kdy v Rusku začínají Olympijské hry, a to ve 23:10. Vysílací čas bude pohyblivý. V týdnu by se měl magazín vysílat kolem jedenácté, o víkendu až po půlnoci.

O přímé přenosy sportovních disciplin se bude Nova dělit s Českou televizí. Původně vlastnila exkluzivní práva k hokejovému turnaji, nicméně ty přenechala České televizi výměnou za balík českých filmů a seriálů. I tak ale bude vysílat přímé přenosy a záznamy různých jiných disciplin na svém placeném kanálu Nova sport. Česká televize nabídne veškeré přenosy zdarma na volně šířených programech ČT sport a doplňkově i na ČT 2.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .