Mňau TV končí ve Skylinku, diváci mohou nově sledovat posunuté verze Novy a Markízy

Satelitní služba Skylink zařadila do nabídky posunuté verze hlavních stanic Nova +1 a Markíza +1. V nabídce se objevila rocková televize REBEL 2 Slušnej kanál a šlágrová Senzi. Ve Skylinku končí Mňau TV.

satelit-651

REBEL 1 vysílá volně, REBEL 2 pouze s dekódovací kartou

Hudební stanice Slušnej kanál se nedávno stala součástí portfolia podnikatele Radima Pařízka. To jí mimo jiné pomohlo k rozšíření pokrytí. Zařazení do platformy Skylink určitě potěší příznivce rockové hudby. Na rozdíl od prvního programu REBEL ale nebude „dvojka“ vysílat volně. Příznivci ji najdou v základní nabídce Skylinku, ale v kódované podobě. Podmínkou sledování je mít uhrazený servisní poplatek.

REBEL 2 Slušnej kanál je v programové nabídce Skylinku náhradou za zvířecí kanál Mňau TV, který se tímto stahuje z největší satelitní služby. Mňau byl původně zařazen i do nabídek sesterských platforem M7 Group. Nyní se však z placeného kanálu stává opět neplacený. Televize Mňau se totiž v nedávné době vrátila do volně dostupného terestrického vysílání. Většina diváků ji však už přes satelit nenaladí.

Dvojice hlavních stanic skupiny CME pro český a slovenský trh ve spolupráci se Skylinkem spouští posunuté verze. Diváci v ČR mohou v nabídce najít program Nova +1. Na Slovensku bude dostupný kanál Markíza +1.

Posledním přírustkem v nabídce Skylink je šlágrová televize SENZI, která je přímou konkurencí české Šlágr TV.

Mňau TV na satelitu prozatím pokračuje. Rozhodne se za několik dní

AKTUALIZACE: V nabídce Skylinku prozatím pokračuje i zvířecí televize Mňau TV navzdory původním informacím. Operátor výměnu Mňau za REBEL 2 o několik dní odložil.

Existuje možnost, že vysílání Mňau bude na Skylinku pokračovat, proto jsme avizovanou náhradu odložili o pár dní. O dalších krocích budeme informovat,“ řekl webu parabola.cz Jaromír Glisník, člen představenstva společnosti M7 Group, která platformu Skylink provozuje.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .