Místní verze MTV se pomalu stahují z trhu, nahrazuje je MTV Europe

mtv-logo-blue-651

Hudební kanál MTV končí své působení v několika zemích střední a východní Evropy, pochopitelně včetně Česka a Slovenska. Pokud máte k dispozici službu freeSAT by UPC Direct, můžete již dnes přijímat evropskou verzi.

Kanál MTV Europe totiž distribuuje svůj signál pro kabelové a satelitní operátory na stejné pozici, kde vysílá i platforma od UPC. Předplatitelé této platformy tak mají v přechodní době k dispozici dvě verze hudebního kanálu MTV – českou i evropskou. Program MTV Europe sice vysílá v angličtině, ale můžete si navolit české titulky.

Jak upozorňuje web Parabola.cz, kanál MTV Europe se specializuje na lifestylové pořady a reality show ve stylu docu-soap. Můžete například sledovat první kroky mladého začínajícího zpěváka od nahrávky demo písničky až po oslovování potenciálních producentů a případné vydání singlu. Rovněž můžete sledovat život zhýralých celebrit typu, jejichž životní kariéra je postavena zejména na skandálech. Pokud ale hledáte hudební proud videoklipů nebo kontaktní pořady, ty ve vysílání MTV Europe jen tak nenajdete.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: