Michal Kavalčík alias Ruda z Ostravy moderátorem Diváckých zpráv na Primě

Moderátor, herec, zpěvák a režisér Michal Kavalčík od 1. června posílí stávající moderátorskou dvojici Diváckých zpráv Lucii Šilhánovou a Tomáše Krause. Kavalčík od konce dubna moderuje dopolední vysílání na spřízněných KISS rádiích.

Michal Kavalčík alias Ruda z Ostravy ve studiu KISS rádií. Foto poskytla: FTV Prima

Michal Kavalčík alias Ruda z Ostravy ve studiu KISS rádií. Foto poskytla: FTV Prima

Přijal další nepřekonatelnou výzvu

Michal Kavalčík je znám jako člověk, pro kterého žádná výzva není nepřekonatelná. Skáče padákem, vrhá se střemhlav ze Žďákovského mostu na gumovém laně, potápí se do známých i neznámých vod, a ještě se u toho natáčí na video. Hlavně ale ze sebe celých deset let dokázal dělat burana Rudu z Ostravy, který nemilosrdně, až k samé hranici sebezničení, karikoval všechny.

Nyní přichází Michal Kavalčík na Primu, kde bude další tváří večerního lifestylového pořadu. Projevuje se tak úzká spolupráce KISS rádií a televizní skupiny Prima, jelikož obě společnosti mají stejného majitele.

Koncem dubna se nečekaně objevil na KISS rádiích

Kavalčík se od konce dubna objevuje v dopoledním vysílání KISS rádií, kde nahradil původně uvažovaného Petra Vojnara. Ten měl být jednou z hlavních hvězd nového programu KISS rádií. Jeho výkony ve ale zřejmě nebyly přesvědčivé a vedení KISS rádií jej náhle vyměnilo už po několika dnech.

Kavalčík se v programu objevil po několika týdnech a nyní může být vhodnou volbou i v rámci televizního vysílání na Primě.

Michal Kavalčík je jedním z nejvýraznějších moderátorů a osobností. Právě jeho humor, pohotové reakce a nezaměnitelná image jsou přesně to, co Divácké zprávy oživí a zatraktivní,“ řekla Jitka Obzinová, šéfredaktorka zpravodajství a publicistiky televize Prima.

Divácké zprávy vysílá televize Prima každý den cca od 19.40 hodin.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .