Hříšný tanec se vrací po 30 letech v novém zpracování, podívejte se na video

Slavný americký film Hříšný tanec bude mít ve středu svou novodobou americkou televizní premiéru. Televizní stanice ABC uvede nové dílo na motivy původního filmu s herečkou Abigail Breslin v hlavní roli. Roli Johnnyho Castle ztvární Colt Prattes.

Colt Prattes a Abigail Breslin v hlavních rolích nové verze Hřísného tance. Zdroj foto: americká televizní stanice ABC

Colt Prattes a Abigail Breslin v hlavních rolích nové verze Hřísného tance. Zdroj foto: americká televizní stanice ABC

Seriál nevyšel. ABC to zkouší alespoň s filmem

V průběhu posledních 30 let bylo několik pokusů o remake slavného filmu. Krátce po uvedení v roce 1987 reagovala na úspěch filmu americká televizní síť CBS, která vytvořila seriál. Kvůli nízké sledovanosti jej byla nucena zrušit už po několika dílech.

O něco reálnější plán se objevil v roce 2011, kdy společnost Lionsgate zahájila přípravy. Výsledkem měla být minisérie o dvou až třech dílech. Projekt se ale nakonec nedostal do realizační fáze a byl v létě 2015 pozastaven.

Americká televizní síť ABC, která patří konglomerátu Disney, se v prosinci 2015 dohodla s produkční společností Lionsgate Television nakonec domluvila na natočení díla přímo pro televizní publikum. Nový film se do vysílání dostane ve středu 24. května 2017. Film bude mít celkem tři hodiny (včetně reklam).

Film Hříšný tanec se za 30 let stal u diváků (a zejména divaček) přímo kultem. Přitom nechybělo málo, aby se vůbec na plátně neobjevil. Film si totiž u testovacího publika nevedl vůbec dobře, u diváků si vysloužil odmítavé reakce. Do kin se vůbec neměl dostat a plánovalo se pouze vydání na VHS. Nakonec se přece jen objevil v kinech a stal se hitem.

Podívejte se na oficiální trailer k nové verzi filmu Hříšný tanec – Dirty Dancing (2017)

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .