Media Club upravuje své portfolio, televize MŇAM a Mňau se budou obchodovat samostatně

Obchodní zastupitelství Media Club nebude od 1. května do bundlů zahrnovat kanály Mňau TV a Mňam TV. Ty si nadále bude společnost S&P Broadcasting obchodovat sama. Poměry zastoupení stanic v bundlech Media Clubu zůstávají stejné.

Studio televize Mňam a mediální skupiny S&P Broadcasting. Foto: S&P Broadcasting

Studio televize Mňam a mediální skupiny S&P Broadcasting. Foto: S&P Broadcasting

Růstu Media Clubu pomohl start nové stanice Prima KRIMI

Po startu osmého kanálu skupiny Prima, nové televize Prima KRIMI průměrný celodenní share (podíl na publiku) společnosti Media Club vzrostl na 31,32 % (meziroční růst o 0,63 p. b.) a průměrný podíl v hlavním vysílacím čase dosáhl 31,91 % (meziroční růst o 1,01 p. b.) v cílové skupině diváků 15- 69 let. Server RadioTV.cz o tom informovala Gabriela Semová z FTV Prima.

Media Club nadále zastupuje média (televizní stanice, weby i časopisy) a mediální partnerství eventů skupiny Prima, dále rozhlasové stanice ze sítě Radio United, hudební stanice Óčko a TV Šlágr a Retro music TV, kanály skupiny Barrandov, komediální stanici Prima Comedy Central, dětské kanály Nickeloden a Nick Jr.

Vlastník stanic MŇAM a Mňau plánuje další kanály

Provozovatel televizí Mňam TV a Mňau TV, společnost S&P Broadcasting vedle spolupráce s Media Clubem obchoduje své programy sama. K těmto stanicím hodlá v nejbližší době přidat další. Loni představila například projekty MUDr TV a Trhák. Dlouhodobě avizuje spuštění programu Kutil TV, pro který už má přidělenou vysílací licenci.

Ve světle reflektorů byla už dvakrát i zpravodajská stanice Z24, na které se měl podílet i Vladimír Železný. Do dnešního dne však neodstartovala.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .