Kino Barrandov se poprvé objeví v domácnostech 18. dubna

tv-barrandov-hvezdy-651

Televizní skupina Barrandov se v půli dubna konečně rozroste o filmový a seriálový kanál s názvem Kino Barrandov. Program je výsledkem dlouhodobě avizované spolupráce se společností SPI International. Kino Barrandov startuje 18. dubna.

Vysílání odstartuje americký film Důkaz, poté se objeví snímek Michael Clayton a následně erotická minisérie Emmanuella. Z programového plánu na první vysílací dny je patrné, že nový kanál bude vysílat 24 hodin denně. Pro zemské vysílání použije uvolněnou kapacitu v celoplošném multiplexu 3 společnosti Czech Digital Group. Patrně tak bude využita i kapacita, kde donedávna působila televize Active.

Kino Barrandov bude prvním ze dvou nových kanálů, které skupina podnikatele Jaromíra Soukupa přinese na trh v průběhu dubna. Druhým programem má být dětský a dokumentární kanál Barrandov Plus. Zatím není jasné, zda se Kino Barrandov a Barrandov Plus objeví na satelitu. Jak napsal specializovaný satelitní web Parabola.cz, zástupci skupiny Barrandov zatím s provozovatelem satelitní platformy Skylink zatím nejednali.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: