Dva nové kanály na obzoru: Kino Barrandov a Barrandov Plus

tv-barrandov-hvezdy-651

Provozovatel televize Barrandov potvrdil spuštění dvou nových kanálů, jejichž obsahovým dodavatelem bude společnost SPI International, která na českém trhu provozuje Filmbox. Pro Barrandov zajistí dětský a dokumentární Barrandov Plus a filmové Kino Barrandov.

Formálně bude nové programy provozovat přímo společnost Barrandov Televizní Studio a.s., půjde tedy o druhý a třetí program této skupiny. Spuštění obou kanálů se očekává v průběhu dubna 2015. Diváci si je naladí v multiplexu 3 společnosti Czech Digital Group a Českých Radiokomunikací. Pokud máte k dispozici například kanál Prima love, budete moci sledovat i nové kanály televize Barrandov.

Z pohledu strategického rozvoje Televize Barrandov považuji otevření nových kanálů za důležitý krok a zároveň vnímám vysokou kvalitu poskytovaného obsahu, jež nám dohoda s SPI International umožňuje využívat. Věřím, že naši diváci ocení nejen rozšířenou programovou nabídku, ale zejména i zmiňovanou kvalitu obsahu těchto nových kanálů,“ doplnila generální ředitelka Televize Barrandov Marcela Hrdá.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: