Jaromír Soukup v novém pořadu TV Barrandov poradí s dluhy

Zabavený majetek, obstavené bankovní účty, nečekané návštěvy exekutorů. To není noční můra, ale běžný život tisíců lidí v exekuci. Na tato témata se zaměří nový pořad Jaromíra Soukupa Takhle tu žijeme. Druhým moderátorem je Honza Musil.

Honza Musil a Jaromír Soukup, moderátoři pořadu Takhle tu žijeme. Zdroj foto: archiv TV Barrandov

Honza Musil a Jaromír Soukup, moderátoři pořadu Takhle tu žijeme. Zdroj foto: archiv TV Barrandov

Spolumajitel a generální ředitel televize Barrandov Jaromír Soukup bude ve své televizi moderovat další pořad s názvem Takhle tu žijeme. Zaměří se na pomoc s dluhy. Přesněji, moderátoři Jaromír Soukup a Honza Musil zabývat tím, co všechno mohou dluhy způsobit.

Chodí k nám do televize od diváku Nebezpečných vztahů mnoho dopisů s prosbou o rady v různých těžkých životních situací, a protože se problémy často týkaly finančních problému a exekucí, rozhodl jsem se tedy udělat pořad, který nepomůže jen jednomu hostovi, ale nějaké poučení si z něj vezmou všichni u televizních obrazovek,“ okomentoval nový pořad Jaromír Soukup.

K televizi Jaromíra Soukupa se váže ještě jedna kuriozita. Rada pro rozhlasové a televizní vysílání žádá TV Barrandov o vysvětlení, proč v programu nejsou zprávy když tam podle licence mají být. Pro odlehčení se žádá napsat, že možným důvodem absence zpravodajské relace je fakt, že Jaromír Soukup by nestíhal ji moderovat.

Pokud vás zajímá víc, doporučujeme glosu na webu TVKOMPAS.cz s názvem Vysílací radě chybí zprávy ve vysílání televize Barrandov.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .