Televize Barrandov si připomíná 10 let působení na českém televizním trhu

Jak vypadal první den vysílání televize Barrandov před 10 lety? Jaké byly tváře televize Barrandov v prvních dnech vysílání? A koho můžete vidět na programech Barrandova dnes?

Sídlo televize Barrandov známé i pod označením Palác zábavy, foto: TV Barrandov

Sídlo televize Barrandov známé i pod označením Palác zábavy, foto: TV Barrandov

Televizní skupina Barrandov oslavuje významné výročí. Dnes je to přesně 10 let od zahájení provozu nové celoplošné plnoformátové televize Barrandov. Stanice TV Barrandov začala vysílat 11.1.2009 v 11:01 hodin self-promo pořadem „Rozsvítí se Vám“. Vzpomínky na první den vysílání TV Barrandov publikoval web Parabola.cz.

Self-promo se vysílalo do 20. hodiny, kdy jej vystřídala první zpravodajská relace „Hlavní zprávy“ a předpověď počasí „Jak bude„. Po skončení zpravodajství přinesla TV Barrandov galavečer plný hvězd – „Karneval na Barrandově„, kterým provázeli Zuzana Bubílková a Miloš Knor.

TV Barrandov se dnes soustředí především na vlastní tvorbu a pořady nynějšího spolumajitele a ředitele Jaromíra Soukupa. Vedle hlavního programu provozuje tato televizní skupina i tři doplňkové programy, kde rotuje vlastní tvorbu i některé akviziční pořady.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .