Hříšný tanec znovu nejsledovanějším filmem týdne v rámci stanic Novy

Ze všech filmů diváky na TV Nova nejvíce zaujal romantický film Hříšný tanec, na který se v pátek večer dívalo téměř 27 procent diváků ve věku 15-54, kteří byli u obrazovek.

Ikonická scéna z filmu Hříšný tanec. Ilustrační foto - distribuce Vestron Pictures

Ikonická scéna z filmu Hříšný tanec. Ilustrační foto – distribuce Vestron Pictures

Film Hříšný tanec je pro Novu zaručenou sázkou na jistotu. Naposledy jej vysílala loni v květnu a i tehdy zaujal nejvíc. V pátek 19. května 2017 se na toto dílo podívalo 29,95 procent diváků u obrazovek, rovněž v rámci cílové skupiny 15-54 let.

Aby toho nebylo málo, Nova ještě v sobotu podvečer odvysílala jednu reprízu na stanici Nova Cinema. Ta dosáhla podíl 10,80 % v cílové skupině 15-54 let. I v tomto případě jde o obdivuhodné číslo vzhledem k tomu, že se program vysílal v repríze na tematické stanici a ještě k tomu mimo hlavní vysílací čas (v 18:05 hod).

Výsledek třech vysílání Hříšného tance v posledních devíti měsících poukazuje na konzervativnost českého diváka. Jde o film z roku 1987, který navzdory nespočetným reprízám ještě i dnes láká až třetinu komerčně zajímavého publika.

Zdrojem dat je elektronické měření sledovanosti ATO – Nielsen Admosphere, živě + TS0-3, ke dni: 19.2.2018. Data poskytla tisková mluvčí skupiny Nova Jana Ondrejechová.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .