HBO o víkendu vysílá zdarma, nabídne premiéru původního seriálu Až po uši

Prémiový filmový a seriálový kanál značky HBO otevře o víkendu své vysílání pro většinu abonentů kabelových a satelitních operátorů. Volné vysílání souvisí s premiérou druhé řady původního seriálu Až po uši.

Scéna z 12. epizody první série Až po uši. Foto: HBO.cz

Scéna z 12. epizody první série Až po uši. Foto: HBO.cz

HBO o víkendu odvysílá i celou první řadu

Po třech letech se na obrazovky vrací oblíbený seriál z produkce HBO Europe režiséra Jana Hřebejka. Staří známí v čele s Aňou Geislerovou se opět zaplétají “až po uši” v romantice, humoru, lásce až za hrob, hysterii i bezradnosti scény z každodenního vztahového života jsou nyní ještě uvěřitelnější, vtipnější, ale zároveň své postavy staví do nevyzpytatelnějších a často dosti krutých situací,“ uvedla Jitka Pajurková z tiskového oddělení O2 Czech Republic.

HBO v průběhu víkendu uvede nejen první díl druhé série, ale rovněž odvysílá všech 13 dílů první série v rámci dvoudenního maratonui. V sobotu od 11:10 hod lze sledovat prvních sedm epizod, v neděli od 10:40 přijdou na řadu epizody 8-13. Premiéra prvního dílu druhé série se objeví v neděli 12. listopadu od 20:00 hodin.

Všichni zákazníci O2 TV mohou o víkendu (ve dnech 11. a 12. listopadu) sledovat novou řadu seriálu Až po uši na kanálu HBO na pozici 20 a 21 v HD, bez nutnosti platit cokoliv navíc. Nabídka se týká zákazníků, kteří nemají v programové nabídce kanál HBO,“ dodala Pajurková.

Platforma O2 TV bude jednou z možností jak se k volnému vysílání HBO dostat. Akce však proběhne i u dalších operátorů včetně Skylinku nebo UPC. Do akce se zřejmě zapojí i řada menších operátorů.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .