freeSAT všem klientům aktivoval balíček FilmBox, bezplatně až do pondělí

Dnes, tedy ve čtvrtek 21. dubna, přináší satelitní služba freeSAT všem svým klientům balíček FilmBox Pak. Volné vysílání bude k dispozici až do pondělí dopoledne. V balíčku jsou filmové kanály FilmBox Premium, FilmBox Extra HD, FilmBox Plus a FilmBox Family.

filmbox-vizual-615

Programové tipy v období volného vysílání kanálů FilmBox

Fanoušci historických dramat a mysteriózních thrillerů mohou čtvrtek od 21:00 sledovat na programu FilmBox Premium film „Výměna“. Pod taktovkou režiséra Clinta Eastwooda se v hlavních rolích představí Angelina Jolie a ColmFeore. Milovníky komedií čeká v pátek ve 21:00 film „Strach a hnus v Las Vegas“ (hrají Johnny Depp a Beniciodel Toro), ale i „Rozchod!“ s Jennifer Anniston a Vincem Vaughnem, který se bude vysílat od 22:55. V sobotu večer si může celá rodina užít fantasy komedii „Božský Evan“ s Morganem Freemanem.

Film „Včera v noci“ v hlavní roli s Keirou Knightley potěší pro změnu diváky se zájmem o životní příběhy. Vychutnat si ho mohou ve čtvrtek od 21:00 na programu FilmBox Extra HD. Pro ty, kteří dávají přednost akčním filmům, bude FilmBox Plus v neděli ve 21:00 vysílat film „Zátah: Vykoupení“.

Pro sledování volného vysílání musíte mít aktivní kartu freeSAT

Volné vysílání probíhá v režimu free to view (FTV). Od úplně neplaceného vysílání free to air (FTA) se liší v tom, že k příjmu potřebujete registrovanou přístupovou kartu freeSAT. FilmBox Premium si mohou všichni zákazníci freeSAT naladit na dotovaných přijímačích na pozici 65, FilmBox Plus na pozici 66, FilmBoxFamily na pozici 67 a FilmBox Extra HD na pozici 72.

Pokud používáte vlastní přijímač, doporučujeme nastavit automatické ladění.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .