FilmBox uvedl seriál Doktor srdcař. Jaké další premiéry chystá?

Filmový kanál FilmBox v úterý odvysílal premiéru úspěšné seriálové řady Doktor srdcař – nejsledovanějšího seriálu hlavní australské komerční televize Nine Network a hitu německé stanice Sky. Přinášíme další programové tipy pro měsíc červen.

Momentka ze seriálu Doktor srdcař (Doctor Doctor) na FilmBox. Zdrojem fotografie je červnový mediakit skupiny programů FilmBox

Momentka ze seriálu Doktor srdcař (Doctor Doctor) na FilmBox. Zdrojem fotografie je červnový mediakit skupiny programů FilmBox

První díl o hvězdném a charismatickém kardiochirurgovi, jehož kariéra se náhle řítí do propasti, mohli čeští diváci sledovat v úterý 5. června od 21.00 hodin. V červnu jsou však připraveny i další televizní premiéry, které mohou potěšit českého diváka.

Další televizní premiéra udělá radost milovníkům dramat natočených podle skutečných událostí. Jde o vítězný film Hollywood Film Awards 2017 s názvem Silnější, který poběží na kanále FilmBox Premium HD v sobotu 9. 6. od 22.50.

V seriálu Doktor srdcař exceluje herec Rodger Corser

Hlavní postava seriálu Doktor srdcař jménem Hugh Knight je vycházející hvězda kardiochirurgie.Ten díky svému výjimečnému talentu věří, že si může žít mimo pravidla. Pak ale přichází pád: za trest musí celý jeden dlouhý rok pracovat jako praktický lékař. Vrací se tak do svého rodného města Whyhope.

Jeho vzpomínky na místo, kde vyrůstal, se ale střetnou s realitou. Jak se vypořádá s nedostatečnými zdroji, které má k dispozici malá místní nemocnice? Obnoví se vztahy s rodinou, která se Hughovi za ty roky odcizila?

To jsou otázky, které stojí na začátku australského seriálu Doctor Doctor, který se v češtině vysílá pod názvem Doktor srdcař. Tuto roli brilantně ztvárnil Rodger Corser. Po úspěchu první série tvůrci natočili i druhou řadu a za netrpělivého čekání fanoušků právě připravují novou, třetí sérii.

Seriál Silnější se vrací k atentátu na Bostonském maratonu z roku 2013

V druhé novince si v sobotu 9. června na kanále FilmBox Premium HD můžete připomenout dramatické události z jara 2013, kdy na Bostonském maratonu došlo k teroristickému útoku. Film Silnější sleduje osud Jeffa Baumana, jehož hraje Jake Gyllenhaal, kterého fatálně zranila bomba skrytá v cíli závodu.

27letý Jeff se snaží vyrovnat s tím, že přišel o obě nohy, a současně se stává hrdinou pro celé město a následně i celý svět. Příběh o osudem zkoušeném muži, jeho rodině, ale hlavně o vůli a naději můžete na FilmBox Premium HD sledovat v české televizní premiéře od 22.50.

Nejbližší premiéry na programech FilmBox. Zdroj: mediakit FilmBox za měsíc červen

Nejbližší premiéry na programech FilmBox. Zdroj: mediakit FilmBox za měsíc červen

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .