Filmbox Extra od prosince pod názvem Filmbox Plus

filmbox_plus

Filmbox Extra, známý filmový kanál společnosti SPI International, chystá na prosinec 2011 změnu svého názvu na Filmbox Plus. Zákazníci platforem Skylink a CS Link se ovšem nemusí obávat změny, důvodem rebrandu je snaha o sjednocení označení programů na všech trzích, na nichž společnost operuje. Koncem září zahájila televize UPC Direct stanice Filmbox Plus, jedná se o testovací vysílání.

Filmová a distribuční společnost SPI International podle serveru Parabola.cz plánuje změnit název filmového kanálu Filmbox Extra na Filmbox Plus, stát by se to mělo letos v prosinci. Cílem změny je sjednocení označení všech programů nabízených SPI International ve střední a východní Evropě. Filmbox Extra zahájil vysílání na českém a slovenském trhu v dubnu 2006 pod názvem Nonstop Kino, o dva roky později došlo k přejmenování na Filmbox Extra.

ROZHOVOR: Konec reklamy v ČT se na trhu zásadně neprojeví, říká bývalý obchodní ředitel Novy

V nabídce SPI International jsou programy Filmbox, Filmbox Plus, Filmbox Extra, Filmbox Extra 1, Filmbox Family, Filmbox HD, Erox HD, Docubox HD, Fashionbox HD a Fightbox. 29. září přešly stanice Filmbox a Filmbox Extra na obrazový formát 16:9, do té doby vysílaly výhradně v zastaralém formátu 4:3.

V UPC Direct zahájil koncem září 2011 testovací provoz kanál Filmbox Plus, signál je šířen v režimu FTA. „V rámci pozice 0,8°W se oficiálně vysílají programy Filmbox Family a Filmbox Extra 1, které jsou nabízeny v rámci balíčku Filmbox. Včera na této pozici začal testovat kanál Filmbox Hungary. Ten je také zatím šířen volně. Čtvrtým kanálem s logem Filmbox je v rámci UPC Direct šířena stanice Filmbox Plus,“ napsal server Parabola.cz.

radiotv_face_n05

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .