Druhá řada seriálu Policie Modrava se objeví v roce 2017, Nova zahájila natáčení

V pondělí 30. května padla v obci Srní na Šumavě první klapka druhé řady seriálu Policie Modrava. Dílo, které původně leželo několik let „v šuplíku“ se nakonec stalo jedním z nejúspěšnějších seriálů poslední doby.

Padla první klapka natáčení druhé řady seriálu Policie Modrava. Foto: archiv TV Nova

Padla první klapka natáčení druhé řady seriálu Policie Modrava. Foto: archiv TV Nova

Televize Nova tak zahájila natáčení nových dílů, jejichž vysílání je naplánováno na rok 2017. Diváci se mohou opět těšit na oblíbené herecké obsazení, zajímavé kriminální případy i nádhernou šumavskou přírodu.

Na seriál Policie Modrava jsme opravdu pyšní a jsme rádi, že můžeme divákům přinést další díly. Věřím, že navážeme na fenomenální úspěch první řady,” říká programová ředitelka skupiny Nova Alex Ruzek.

V hlavních rolích nových dílů se opět představí Soňa Norisová, Filip Tomsa, Jaroslav Satoranský, Jana Boušková, Taťjana Medvecká a další. Klikněte pro další články k seriálu Policie Modrava.

Je to pro mě návrat někam, kde se cítím jako doma. Zažili jsme tady všichni kus života. Když jsem přišla tam, kde bydlíme, připadala jsem si jako bych přišla domů. Nejvíc jsem se těšila na štáb, na kolegy a samozřejmě také na samotné natáčení,“ říká Soňa Norisová, která v seriálu hraje kriminalistku Janu Vinickou.

Režisérem nových dílů je opět i jeho autor a spoluscenárista Jaroslav Soukup. „I v nových dílech čeká diváky mix napětí, tajemství, kdo spáchal trestný čin, normální život policejní stanice a nakonec i příroda a vztahy. Také se můžete těšit na nové postavy i řadu akčních scén,” vysvětluje Jaroslav Soukup.

První natáčecí den nových dílů seriálu Policie Modrava probíhal u chalupy učitele Emila Kintzla, kterého v seriálu hraje Ladislav Mrkvička. Na place se s ním v prvních obrazech potkali Filip Tomsa (poručík Kamil Sedláček), Michal Holán (krásný Jája) nebo Matěj Dadák (podporučík Josef Vítek).

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .