Domácí fotbal na O2 TV: Videorozhodčí, více zápasů a show TIKI-TAKA s novou grafikou

Jarní část nejvyšší fotbalové soutěže začíná již o víkendu. O2 TV bude opět exkluzivně přinášet ty nejatraktivnější zápasy. Oproti podzimu odvysílá každý týden přímý přenos i v sobotu podvečer. Diváci na programech O2 TV Sport a O2 TV Fotbal tak uvidí minimálně dva zápasy z každého kola.

Ilustrační foto, zdroj Pixabay.com

Ilustrační foto, zdroj Pixabay.com

V sobotu přenos z Bohemky, v neděli ze Sparty

Digitální televize O2 TV vstoupí do jarní části domácí soutěže v sobotu, kdy od 18.20 hodin nabídne souboj pražských Bohemians 1905 se Zbrojovkou Brno. V neděli se pak fanoušci můžou těšit na šlágr kola, kdy Sparta s řadou nových posil hostí Slovan Liberec. Ten od zimní přestávky nově trénuje bývalý populární kouč Letenských David Holoubek. O náboj je tedy rozhodně postaráno. Předzápasové studio začíná již v neděli od 17.30 hodin.

V nedělním utkání mezi Spartou a Libercem bude rovněž naplno využit tzv. videorozhodčí v online režimu. Stanice O2 TV Sport se už na podzim stala hlavním technickým partnerem celého projektu a na základě spolupráce s LFA poskytuje unikátní přenosový vůz, který jako jediný na českém trhu splňuje technické parametry pro práci videorozhodčích.

V zápasech vysílaných na O2 TV bude k dispozici videorozhodčí

Projekt by měl pokračovat v průběhu celého jara, vždy v utkáních, které budeme přinášet. Diváci tak budou při sledování našich přenosů svědky historických momentů, kdy právě rozhodnutí videorozhodčích může hrát zásadní roli ve vývoji zápasů,“ prozradil Marek Kindernay, výkonný ředitel stanice O2 TV Sport.

Rozpis přenosů HET ligy na programech O2 TV Sport a O2 TV Fotbal. Zdroj: O2

Rozpis přenosů HET ligy na programech O2 TV Sport a O2 TV Fotbal. Zdroj: O2

V pondělí pokračuje show TIKI-TAKA

Nadále pokračuje každé pondělí od 20.00 hodin i divácky oblíbená show TIKI-TAKA, která se dočkala nového grafického kabátu. Zároveň se společnost O2 i na jaře významně podílí na projektu videorozhodčích.

Do pondělního dílu show TIKI-TAKA, který má premiéru v pondělí 19. února od 20.00 hodin na O2 TV Sport, přijal pozvání Vladimír Šmicer, Ivan Hašek, ale i herec a velký fanoušek libereckého Slovanu Ladislav Hampl nebo také moderátor a sportovní nadšenec Martin Dejdar.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .