Sobotní El Clásico odvysílala vedle DIGI Sportu i ČT sport

Fotbaloví fanoušci mohli sledovat sobotní utkání španělske La Ligy mezi FC Barcelona a Realem Madrid i na veřejnoprávním programu ČT sport. Česká televize odvysílala toto utkání sice jen ze záznamu, ale prakticky ihned po skončení zápasu.

ct-sport-studio-651

El Clásico poběží živě na programech DIGI Sport a mohou jej sledovat všichni abonenti satelitní služby DIGI TV – tedy i ti, kdo si nepředplácí sportovní balíček. Česká televize do svého vysílání zařadí tzv. „relive“ přenos, tedy posunutý záznam, který se objeví ve volném vysílání dostupném na běžnou anténu. Česká televize se tak stane vedle DIGI TV jediným médiem, které zápas v České republice odvysílá.

Chceme oslavit svátek fotbalu, kterým El Clásico rozhodně je. Přímý přenos zápasu jsme zpřístupnili všem divákům naší satelitní televize, tedy i těm, kteří nemají programový balíček Sport, který španělskou soutěž La Liga obsahuje, a standardně by tedy zápas sledovat nemohli. Vedle toho jsme se dohodli na spolupráci s Českou televizí, díky které uvidí pověstný zápas ještě širší okruh sportovních fanoušků,“ uvádí výkonný ředitel DIGI CZ Vladimír Rusnák.

Na sobotu chystáme na ČT sport jedinečný večer pro všechny fanoušky fotbalu. Po přímém přenosu utkání Synot ligy a pozápasovém studiu nabídneme divákům v Česku také slavný duel dvou odvěkých španělských rivalů,“ dodává ředitel veřejnoprávní stanice ČT sport Jiří Ponikelský.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .