DIGI TV stupňuje promo před zápasem El Clásico, nabízí sportovní balíček na dva roky za polovinu

V sobotu 2. dubna, kdy se zápas odehrává, a v neděli 3. dubna 2016 lze objednat programový balíček SPORT, který obsahuje španělskou La Ligu, za poloviční cenu, se smlouvou na 2 roky.

Ilustrační foto Shutterstock.com

Ilustrační foto Shutterstock.com

Satelitní televize Nová DIGI TV mající pro ČR exkluzivitu na nejvyšší španělskou fotbalovou soutěž La Liga odvysílá 2. 4. od 20:30 hodin přímý přenos zápasu mezi španělskými velkokluby FC Barcelona a Real Madrid. U příležitosti El Clásica připravila Nová DIGI TV mimořádnou akci: V sobotu 2. 4., kdy se zápas odehrává, a v neděli 3. 4. lze objednat programový balíček SPORT, který obsahuje španělskou La Ligu, za poloviční cenu, tedy 149 Kč za měsíc se smlouvou na 2 roky.

Objednávku lze učinit všemi standardními způsoby. Pokud se jedná o nového zákazníka, který ještě nemá Novou DIGI TV, musí si vedle balíčku SPORT objednat Novou DIGI TV za standardních podmínek, které zahrnují instalaci paraboly a dalších součástí systému, dodání set-top boxu nebo CA modulu a pořízení základního programového balíčku za 299 Kč měsíčně.

Tato mimořádná nabídka vychází vstříc všem sportovním fanouškům. Chceme zpřístupnit vybrané sportovní události co nejširšímu okruhu diváků a potvrdit naši pozici silné televizní platformy s exkluzivním sportovním obsahem,“ uvádí Vladimír Rusnák, výkonný ředitel společnosti DIGI CZ, která satelitní televizi Nová DIGI TV provozuje.

U španělské La Ligy má DIGI TV plnou exkluzivitu na probíhající sezónu 2015/2016 a na další dva ročníky. Programový balíček SPORT obsahuje i anglickou Premier League, na kterou má DIGI TV exkluzivitu pro ČR na sezóny 2016/2017, 2017/2018 a 2018/2019.

Vedle těchto programových produktů obsahuje balíček SPORT obsahuje celkem deset sportovních programů, z toho pět v HD kvalitě. Kromě anglického a španělského fotbalu pokrývá i nejvyšší fotbalové ligy vItálii, Skotsku, Německu a Francii. Z ostatních sportů nabízí například přenosy závodů Formule 1 či tenisové turnaje ATP, WTA a další.

Sobotní zápas zpřístupní platforma DIGI TV všem svým abonentům – tedy i těm, kdo nemají předplacený sportovní balíček.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .