Diváci Skylinku nepřijdou o AMC ani Sport1 a Sport2. Operátor podepsal novou smlouvu

Provozovatel česko-slovenské platformy Skylink preventivně počítal s vyřazením programů skupiny AMC ze své nabídky. Obě strany se ale nakonec domluvily na nové smlouvě. Všechny programy AMC Networks International zůstávají v nabídce včetně atraktivních sportovních stanic Sport1 a Sport2.

Studio Formule 1 na Sport1 HD a Sport2 HD, foto: AMC Networks International Central Europe

Studio Formule 1 na Sport1 HD a Sport2 HD, foto: AMC Networks International Central Europe

Šéf Skylinku Jaromír Glisník sice ve vyjádřeních pro média opakoval, že věří v setrvání atraktivních programů skupiny AMC v nabídce i po 1. březnu. Skylink ale neměl s majitelem stanic doposud podepsanou novou smlouvu. K tomu zřejmě došlo až v průběhu tohoto týdne s platností od 1. března 2018. Vzájemnou dohodu nejprve v úterý potvrdil Skylink, ve středu ji komunikoval i zástupce skupiny AMC.

Těší nás, že programy AMC Networks zůstávají v nabídce Skylinku. Navíc, díky novým podmínkám jsme mohli začít pracovat i na zařazení těchto programů do naší internetové televize, Skylink Live TV. Diváci se na ně mohou těšit již za několik málo týdnů,“ řekl Jaromír Glisník, člen představenstva společnosti M7 Group S.A., která Skylink provozuje.

Tato dohoda je dalším významným mezníkem v našem dlouhodobém vztahu se společností M7 Group. Jsme přesvědčeni, že si diváci Skylinku dozajista užijí kvalitní a jedinečný obsah, který naše portfolio filmových, seriálových, sportovních, zábavně-vzdělávacích a dětských stanic nabízí,“ říká Balázs Hajós, Vice President of Affiliate Sales ve skupině AMC Networks International – Central and Northern Europe.

Pro diváky to znamená, že mohou i nadále sledovat vlajkový kanál skupiny AMC Networks International, který přináší exkluzivní obsah ve stejném čase jako na domovském americkém trhu. Dále AMC ve střední Evropě provozuje sportovní programy Sport1 a Sport2 i s přenosy Formule 1, filmovou stanici Film+, dokumentární Spektrum a Spektrum Home nebo dětský Minimax.

Program Sport2 v roce 2013 poutal na zápasy KHL poměrně odvážným způsobem. Na fotce modelka a playmate Andrea Járová. Foto: archiv Sport2

Program Sport2 v roce 2013 poutal na zápasy KHL poměrně odvážným způsobem. Na fotce modelka a playmate Andrea Járová. Foto: archiv Sport2

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .