DIGI TV využívá momentální fotbalovou mánii k nové marketingové kampani

Satelitní operátor DIGI CZ startuje marketingovou kampaň ke své programové nabídce. Kampaní oslovuje všechny fanoušky fotbalu, kteří chtějí v nové sezóně vidět nejlepší fotbalové soutěže vysílané exkluzivně už jen na Nové DIGI TV.

Zdroj: fotobanka Shutterstock.com

Zdroj: fotobanka Shutterstock.com

Operátor spustil speciální web ke své sportovní nabídce

Kampaň nese označení „Chceš vidět super fotbal? Jdi na DIGI TV!“. Konkrétně jde o anglickou Premier League, 2. anglickou ligu Sky Bet Championship a v neposlední řadě i španělskou La Ligu. DIGI CZ získala vysílací práva k těmto soutěžím na několik následujících let pro ČR i Slovensko.

Od začátku nové sezóny, která startuje v polovině srpna, uvidí fanoušci na obrazovkách Nové DIGI TV nejprestižnější ligové soutěže světa s nejsilnějšími kluby a nejlepšími fotbalisty planety. Už teď mají fanoušci jistotu následujících tří sezon pro PremierLeague a nejméně dvou pro La Ligu. Nová DIGI TV si zajistila exkluzivní práva i na tři následující sezony na zápasy Sky Bet Championship. Více informací pro zájemcena

Operátor v rámci kampaně spustil i speciální web superfotbaldigitv.cz. Součástí kampaně je také akční cenová nabídka programového balíčku Sport Spolu se základním balíčkem obsahuje 80 kanálů, z toho 17 sportovních, a včetně pronájmu set-top boxu pro příjem satelitního signálu stojí v rámci nynější cenové akce 497 Kč měsíčně. Akce je časově omezená do 15. července 2016.

Konkurenční boj o sportovní diváky mezi DIGI CZ a O2TV

V případě objednání Nové DIGI TV spolu s DSL pevným internetem zákazník získá satelitní televizi s exkluzivním sportovním obsahem a celkem 80 televizními kanály se slevou 200 Kč. Za samotné televizní služby tedy zaplatí necelých 300 Kč měsíčně. Zájemci o slevu ale musí obvykle změnit svého poskytovatele internetu a přejít k Nové DIGI TV i se svým připojením.

DIGI TV v tiskové zprávě zdůrazňuje, že vedle exkluzivních sportovních produktů nabízí i bohatou nabídku neexkluzivních přenosů. „Pokud jde o neexkluzivní sportovní nabídku, platí, že všechny sporty, které má konkurence v základní nabídce, má DIGI TV v základní nabídce také a tedy bez jakéhokoliv příplatku,“ uvádí tisková zpráva DIGI TV.

Toto konstatování se však netýká atraktivního kanálu O2 Sport ani připravovaných kanálů O2 TV Fotbal, O2 TV Tenis nebo O2 TV Hokej. Ty budou exkluzivně dostupné pouze v nabídce platformy O2 TV. Právě exkluzivní sportovní obsah bude předmětem tvrdého konkurenčního boje mezi O2 TV a DIGI CZ. Ostatní kabeloví a satelitní operátoři budou muset lákat své zákazníky na jiný druh obsahu.

Podívejte se na spot k nové kampani

Marketingová kampaň „Chceš vidět super fotbal? Jdi na DIGI TV!“ začala 14. června 2016 a bude probíhat především na internetu. Základem kampaně jsou dva 30tivteřinové videospoty s fanoušky, kteří sledují fotbal doma nebona stadionu, doprovázené bannerovou kampaní na sportovních serverech. Vše doplní komunikace na webu, Facebooku a dalších sociálních sítích.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .