Další změny v CME, odchází dva lidé z topmanagementu

tv-ilustrace-651

Vlastník televize Nova, skupina CME, se postupně zbavuje i dalších lidí spjatých s érou někdejšího superšéfa Adriana Sarbua. Skupinu opouští viceprezident pro strategické plánování Anthony Chhoy a finanční ředitel David Sach. Zajímavostí je, že první funkce zůstane neobsazena.

Vzroste tak vliv jednoho ze dvou nových generálních ředitelů skupiny Christopha Manuscha. Ten úplně nahradí svého odcházejícího viceprezidenta pro strategii a generální ředitelé všech stanic CME budou podléhat přímo jemu. Až dosud byl mezi lokálními manažery a prezidentem CME jeden mezičlánek právě v osobě Anthony Chhoye, který skupinu k 15. listopadu úplně opustí.

Dalším odcházejícím vrcholovým managerem je finanční ředitel David Sach. Ten firmu opustí ještě ke konci října. Dočasně jej nahradí zástupce David Sturgeon a skupina následně bude hledat nového finančního ředitele.

Na národní úrovni opouští skupinu generální ředitel Novy Jan Andruško. Ještě před ním ohlásila svůj nucený odchod i šéfka slovenské Markízy Zuzana Ťapáková.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: