Co přinesou tematické stanice Novy v letošním roce 2020?

Tematické stanice skupiny Nova sice podle očekávání dosahují výrazně nižších podílů na sledovanosti než hlavní kanál, i tak se ale diváci mohou těšit na poměrně pestrou nabídku obsahu. Přinášíme přehled některých titulů na Nova 2, Nova Action, Nova Cinema a sportovních programech.

Archivní fotografie z programové tiskové konference skupiny Nova z roku 2018. Foto: Martin Petera pro RadioTV (foceno mobilním telefonem)

Archivní fotografie z programové tiskové konference skupiny Nova z roku 2018. Foto: Martin Petera pro RadioTV (foceno mobilním telefonem)

Nova 2 vrací do programu 2 Socky

Stanice Nova 2 je už tradičně místem pro všechny diváky, kteří milují sitcomy a komediální seriály. Původně měl tento program název SMÍCHOV a některé tituly známé ze Smíchova se zde objevují dodnes. Na obrazovky se vrací sitcom 2 Socky vyprávějící životní příběh dvou mladých servírek Caroline a Max, které touží po zbohatnutí.

Ve vysílání bude mít své místo také hit Znovu 20 nebo komediální evergreeny Dva a půl chlapa, Will a Grace a Přátelé. I tyto seriály zařadí Nova 2 do své jarní nabídky. V programu zůstává noční zpravodajská relace TN2 každý všední den od 22:00.

Nova Action uvádí premiérové díly seriálu Myšlenky zločince

Nova Action zařadila v premiéře do jarního programu dlouhodobý krimi seriál Myšlenky zločince, ve kterém se elitní tým analytiků FBI zabývá sestavováním osobnostních profilů sériových vrahů. Na své si přijdou i fanoušci v USA velmi populární série Ray Donovan. V nabídce jsou také seriály Beze stopy, Mistr Iluze, Ray Donovan, Training Day nebo Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti.

Nedílnou součástí vysílání Nova Action je také legendární seriál z německých dálnic Kobra 11. A čas od času se na této televizi objevují i vybrané sportovní přenosy, které slouží jako upoutávka na program placených sportovních kanálů Nova sport 1 a Nova sport 2.

Nova Sport nabízí 15 přenosů NHL týdně

Zmíněné sportovní programy Novy se drží modelu atraktivních soutěží ze zámoří. Hokejová NHL má na Nova Sport 1 prostor pro celkem až 15 přenosů týdně, pochopitelně i s českou stopou. Basketbalová NBA má své místo na Nova Sport 2 a i tam má česká sportovní scéna své zastoupení díky Tomáši Satoranskému. Fanoušky basketbalu ovšem zaujme i evropská basketbalová Liga mistrů.

Z fotbalových soutěží vlastní Nova vysílací práva pro Evropskou ligu UEFA, francouzskou Ligue 1 i Ligue 2, německý pohár DFB Pokal nebo americkou MLS. Tradiční součástí programu Novy Sport 2 jsou i šipky, zejména Premier League Darts.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .