Nova na jaře uvede další SuperStar, chystá i nový seriál

Jarní programové schéma televize Nova bude tradičně sázkou na jistotu. Prostor však dostane i nový původní seriál Co ste hasiči nebo reality pořad Utajený šéf. Pilířem jarního programu však bude show SuperStar.

Porota SuperStar 2020 bude ve složení Leoš Mareš, Patricie Pagáčová (Solaříková), Marián Čekovský, Monika Bagárová a Pavol Habera. Foto: archiv TV Nova

Porota SuperStar 2020 bude ve složení Leoš Mareš, Patricie Pagáčová (Solaříková), Marián Čekovský, Monika Bagárová a Pavol Habera. Foto: archiv TV Nova

Co se týče premiérových pořadů a seriálů, Nova zařadí nové díly seriálů Specialisté a Kameňák, uvede zmíněný nový původní seriál a přinese premiérové části zábavy v podobě Výměny manželek nebo MasterChef Česko. Pokračuje denní soutěž Co na to Češi a pochopitelně i dlouhodobé programové pilíře Ulice a Ordinace v růžové zahradě.

Další jarní features odstartují postupně. Dne 27. ledna bude k vidění první z nových dílů seriálu Specialisté, 5. února startuje nová sezóna MasterChef Česko, 14. února Kameňák a 16. února SuperStar. Výměna manželek už má svou letošní premiéru za sebou, diváci ji mohou sledovat od 8. ledna.

Nový původní seriál Co ste hasiči

Televize Nova připravila na jaro nový seriál „Co ste hasiči“, který se odehrává uprostřed malebného Ladova kraje. Seriál nahlíží do sousedského života obyvatel vesnice Horní. Diváci se mohou těšit na řadu svérázných postaviček. V centru děje je místní hasičská jednotka a její přímočarý velitel Petr, postavu hraje Petr Rychlý. Na hasiče čeká řada nelehkých a mnohdy nebezpečných úkolů.

Úplatný starosta Vladimír (hraje Václav Kopta) má ale úplně jiné zájmy, a všemožně se proto snaží hasiče z Horní zrušit. Na rozuzlení této zápletky si diváci budou muset ještě počkat, Nova zatím nezveřejnila konkrétní den ani čas premiéry. Sympatické ovšem je, že vedle tradičních sázek na investuje i nadále do natáčení nových titulů.

Filmové premiéry na Nově a taháky Nova Cinema

Filmy dostanou v programu prostor v sedmi různých oknech, převážně o víkendu. Nova v průběhu jarní sezóny avizuje minimálně 11 filmových premiér, které zahrnou následující tituly: Anthropoid, Captain America: Občanská válka, Dítě Bridget Jonesové, Doktor Strange, Geostorm: Globální nebezpečí, Král Artuš: Legenda o meči, Kráska a zvíře, Lovec: Zimní válka, Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta nebo Thor: Ragnarok. Pro milovníky kultovní filmové série Rychle a zběsile uvede Nova všech šest částí a zakončí to premiérovým sedmým dílem.

Filmový a seriálový kanál Nova Cinema potěší příznivce Hvězdných válek. Uvede celkem šest filmů včetně Star Wars: VII – Síla se probouzí. Diváci se mohou těšit na premiéru snímku U moře s Bradem Pittem a Angelinou Jolie, dále premiéru psychologického thrilleru Noční zvířata, romantické komedie Vykolejená, mysteriózního krimi Hacker nebo válečného Red Tails. Pro celou rodinu je připravena premiéra dobrodružného fantasy snímku Alenka v říši divů: Za zrcadlem a nebude chybět ani pixarovský animák Vzhůru do oblak.

TV Nova, programové schéma, jaro 2020. Zdroj: TV Nova

TV Nova, programové schéma, jaro 2020. Zdroj: TV Nova

Active Radio předčasně ukončilo spolupráci s RADIOHOUSE

Mediální skupina Active Radio, která ovládá rozhlasové stanice Frekvence 1, Evropa 2 a další značky, ve čtvrtek večer rozeslala novinářům prohlášení o okamžitém ukončení spolupráce s konkurenční firmou Radiohouse ohledně mediálního zastoupení.

....
Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: , ,