freeSAT konečně zařadil JOJ Cinema a Prima Krimi, přidá i Lala TV

Nejstarší operátor poskytující placenou satelitní televizi na českém a slovenském trhu freeSAT rozšiřil svou programovou nabídku v prvních březnových dnech o programy JOJ Cinema a Prima Krimi. Nová dětská Lala TV zahájí v dubnu.

Ilustrační foto Shutterstock.com

Ilustrační foto Shutterstock.com

JOJ Cinema tradičně bez reklamy, Prima Krimi s dalšími premiérami

Rozšíření programové nabídky se týká všech, kdo mají předplacený balíček Medium HD a vyšší. Oblíbenost filmových a dětských televizních stanic podle freeSATu neustále roste a podle průzkumů divácké sledovanosti patří právě JOJ Cinema mezi nejoblíbenější české filmové programy. Důležitým detailem ve vysílání JOJ Cinema je, že vysílané filmy nejsou přerušované reklamou.

JOJ Cinema i díky filmům bez reklamy patří k tomu nejlepšímu, co lze sledovat v oblasti českých placených filmových televizí – pochopitelně vyjma prémiových kanálů HBO a Cinemax, které mají přístup k nejatraktivnější knihovně amerických filmů a nabízejí i vlastní lokální produkci.

Zůstaňme však u televize JOJ Cinema – ta nabídne v následujících měsících filmy Než přišla bouře, Gringo: Zelená pilule, Hrdinové ohně, Fakjů pane učiteli 3 nebo Špión, který mi dal kopačky. Program JOJ Cinema je v prvních měsících dostupný vbalíčku Medium HD, pak se stane součástí vyššího balíčku Plus HD.

Platforma freeSAT zároveň přinesla svým abonentům i kanál Prima Krimi, který doposud v její nabídce chyběl. Operátor však nyní našel potřebnou kapacitu a může svým klientům nabídnout nejmladší přírůstek skupiny Prima, který začal vysílat před méně než rokem.

Žhavou novinkou je minisérie Purpurové řeky, volné pokračování úspěšných filmů s Jeanem Renem natočených počátkem milénia. Ačkoli je hlavní role obsazená jiným hercem, tíživá atmosféra odlehlých koutů francouzského venkova, kde došlo k hrozivé vraždě, zůstává. Premiérový díl bude od 9. března vysílán každou sobotu v 20:15.

Dále Prima krimi uvede premiérovou 13. sérii díla Myšlenky zločince – od 25. března každý všední den od 22:05.

LaLa TV přinese hudební pořady pro nejmenší

Nová dětská stanice LaLa TV nabídne podobný program jako oblíbené Zpívánky. Od 1. dubna se děti mohou těšit na vysílání plné příjemných a zábavných českých písniček. Režisérem a producentem stanice je Peter Núněz, který rozjížděl například i televizi Barrandov MUZIKA a stál u několika významných televizních projektů – například slovenské a posléze i česko-slovenské SuperStar.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .