Česko-slovenská SportTV získala cenu za nejlepší přenosy z KHL

sport1-modelky-167Společnost Chello Central Europe provozující placené televize Sport1 a Sport2 HD získala cenu určenou pro tvůrce nejlepšího televizního přenosu v rámci rusko-evropské hokejové ligy KHL. Byla jí udělena v rámci slavnostního celoročního hodnocení Kontinentální hokejové ligy, které proběhlo ve středu v Moskvě.

Gala slavnostně uzavírající sezonu se v Moskvě pořádá už pátým rokem a pravidelně se při té příležitosti vyhlašuje Hráč roku, Trenér roku, Mužstvo roku, ale mimo to se dává cena i Nejlepší produkční společnost (Best Production Company). Tuto cenu si letos vysloužila společnost Chello Central Europe, provozovatel televizních kanálů Sport1 a Sport2 pro středoevropský trh, která je exkluzivním producentem televizních přenosů z domácích utkání HC Lev Praha a HC Slovan Bratislava.

Toto ocenění je dalším potvrzením faktu, že budoucnost patří kvalitním pořadům z naší vlastní výroby. Přímé přenosy byly ve struktuře televizního vysílání vždy výrazně specifickou záležitostí. Chello Central Europe je jako domácí vysílatel televizních přenosů Lva Praha a Slovanu Bratislava hrdé na tento úspěch i proto, že ukazuje, nakolik dokáže hra skvělých mužstev a vysoká úroveň sportovních přenosů zvýšit význam střední Evropy na mapě světového hokeje,” prohlásil Levente B. Málnay, generální ředitel společnosti Chello Central Europe.

PSALI JSME: Kanál Sport2 HD propagují krásné modelky malbou na tělo

sport2-hd-andrea-jarova-sexy-2Foto: PR společnosti Chello Central Europe

Výroba přenosů z domácích zápasů Lev Poprad / Praha a Slovan Bratislava

V sezoně 2011-12 vyráběla firma Chello Central Europe signál zápasů Lva Poprad, v následující sezoně pokrývala a na kanálech Sport1 a Sport2 HD vysílala zápasy Lva Praha a Slovanu Bratislava – tyto záběry přebírala centrála KHL, která je distribuovala dalším společnostem v rámci Evropy. Význam přenosů z KHL stoupl i díky zastoupení řady prestižních hokejových jmen z kanadsko-americké NHL, kde v první polovině letošní sezony probíhala výluka. Právě během letošní výluky v NHL byl touto televizní společností produkovaný duel Lev Praha-Dynamo Moskva prvním přímým přenosem KHL, který se objevil ve vysílání sportovní stanice ESPN na území Severní Ameriky.

Chello Central Europe je podnikatelskou jednotkou v rámci skupiny Chellomedia – přední mezinárodní mediální společnosti a evropské obsahové divize společnosti Liberty Global, Inc. Má tedy shodného vlastníka se skupinou kabelových společností UPC. Společnost Liberty Global nicméně oznámila svůj záměr prodat Chellomedii. Hodnota společnosti při prodeji může dosáhnout jednu miliardu dolarů.

FOTOGALERIE: Zobrazit fotogalerii k únorové propagaci Sport2 HD

fotogalerie-modelky

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .