Kanál Sport 2 HD propagují krásné modelky malbou na tělo

sport2-hd-andrea-jarova-natalia-glosikova-sexy-4
UVNITŘ FOTOGALERIE
– Sportovní kanál Sport 2 má od konce minulého týdne svou HD verzi. Její uvedení na český a slovenský trh propaguje společnost Chello Central Europe i svéráznou PR kampaní. V ní vystupují modelky Andrea Járová a Natália Glosíková. První jmenovaná plazmate Andrea Járová se před objektivem svlékla a pózuje nahoře bez. Malba na jejím těle vyobrazuje logo Sport 2 HD.

Sportovní kanál Sport 2 HD byl na český a slovenský trh oficiálně uveden v pátek 22. února. Ve vysokém rozlišení přináší většinu dostupných přenosů ze španělské fotbalové La ligy, tenisového turnaje ATP500 nebo hokejové KHL.

Zařazení tohoto programu do nabídky českých a slovenských kabelových nebo satelitních operátorů probíhá postupně. Jako první zařadila Sport 2 HD do své nabídky značka freeSAT, kterou provozuje společnost UPC DTH. Kanál je součástí programového balíčku freeSAT HD.

sport2-hd-andrea-jarova-natalia-glosikova-sexy-4

Natália Glosíková v dresu hokejového klubu Slovan Bratislava, který se pravidelně objevuje ve vysílání kanálu Sport 2. Logo HD stanice má na hrudi playmate Andrea Járová. Všechny fotografie jsou součástí PR kampaně společnosti Chello Central Europe k uvedení kanálu Sport 2 HD na českém a slovenském trhu.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: