Cartoon Network uvede nový původní seriál, přinášíme ukázku

Dětský televizní kanál Cartoon Network představí v ČR svůj nový originální komediální počin Hrdinská výprava chrabrého prince Ivandoa. Seriál tvořený celkem 10 tříminutovými díly bude uveden v pondělí 22. ledna v 17.05 hodin.

cartoon-network-ivandoe-noperex

Tvůrci Ivandoa jsou dánští animátoři

Epizody sledují mladého lesního prince Ivandoa a jeho pomocníka Berta na hrdinské výpravě. Ivandoe se vydává na velkolepou dobrodružnou cestu, během které objevuje nová a tajemná zákoutí lesa a potkává mnoho zvláštních lesních tvorů. Na českém dabingu se podíleli například moderátor Libor Bouček a herec Marcel Vašinka.

Tvůrci Ivandoa jsou dánští animátoři Christian Bøving-Andersen a Eva Lee Wallbergová, kteří již dříve pracovali na oblíbeném seriálu Cartoon Network Gumballův úžasný svět. Hrdinská výprava chrabrého prince Ivandoa představuje mladého lesního prince Ivandoa, který od svého otce, krále Mocného jelena, dostal úkol přinést magické zlaté pírko strašidelného Orlího krále.

Během výpravy princi pomáhá jeho oddaný pomocník, malý ptáček Bert. Ivandoe zažívá díky svým činům velkolepá a přitom zábavně praštěná dobrodružství, objevuje nové a tajemné oblasti lesa a celou řadu tamějších zvláštních tvorů. Seriál bude na českém kanále vysílán denně vždy od 17.05 hodin, poslední setkání s Ivandoem na děti čeká ve středu 31. ledna.

Seriál Hrdinská výprava chrabrého prince Ivandoa vznikl ve spolupráci s kodaňským studiem Sun Creature Studio, finančně se podílel také Dánský fond veřejné služby. Pilotní díl byl vytvořen ve studiu Copenhagen Bombay.

Ukázka – Hrdinská výprava chrabrého prince Ivandoa

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .